Žvaigždžių dueto vedama „Clippers“ sušvelnino serijos rezultatą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų pusfinalio serijoje pirmąją pergalę pasiekė Los Andželo „Clippers“ krepšininkai. Namuose žaidusi „Clippers“ 132:106 (27:23, 37:26, 30:34, 38:23) įveikė Jutos „Jazz“ komandą ir dabar serijoje atsilieka 1:2.

Los Andželo komandą į priekį vedė Kawhi Leonardas, pelnęs 34 taškus, ir Paulas George’as, pridėjęs 31. Tai antras kartas atkrintamosiose, kai abu šie krepšininkai pelnė po daugiau nei 30 taškų.

„Abu supratome, kad turime būti agresyvūs ir daryti viską, kad padėtume komandai laimėti. Tik su tokiu mentalitetu puolime galime tikėtis sėkmės“, – po pergalės kalbėjo P.George’as.

Komandos lyderių pasirodymu buvo patenkintas ir vyriausiasis treneris Tyronnas Lue, kuris surado ir skambų palyginimą.

„Neinu į kepsnių restoraną, kad užsisakyčiau kečupo. Einu tam, kad suvalgyčiau didkepsnį“, – paklaustas, ar tikėjosi tokio savo lyderių žaidimo, atsakė strategas.

„Clippers“ pataikymas šlubavo per pirmąsias dvi serijos rungtynes, tačiau šiame mače Los Andželo komanda realizavo 19 tolimų metimų iš 36 bandymų.

„Clippers“ krepšininkai dviženklį pranašumą susikrovė dar prieš pasibaigiant antrajam kėliniui ir į ilgąją pertrauką išėjo būdami priekyje 64:49.

Po pertraukos svečiai bandė artėti, bet šeimininkai gana gerai atsakydavo į visus jų spurtus. Galiausiai po dar kelių sėkmingų atakų „Clippers“ ketvirtajame kėlinyje atitrūko jau iki 20 taškų ir galutinai įtvirtino pergalę.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje čiurną susižeidė Donovanas Mitchellas, kuris į aikštę taip ir nesugrįžo. Vis tik žaidėjas būtų galėjęs tęsti rungtynes ir nuo suolo daugiau nepakilo tik trenerio sprendimu.

Ketvirtajame serijos mače šis krepšininkas galės padėti savo komandai.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 34 (12 atk. kam.), Paulas George’as 31 (6/10 trit.), Nicolas Batumas (4/6 trit., 7 atk. kam.) ir Reggie Jacksonas (5/6 trit.) po 17.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (5/9 trit.), Joe Inglesas 19 (5/8 trit.), Jordanas Clarksonas 14, Rudy Gobertas (10 atk. kam.) ir Royce’as O’Neale’as 12 (6 atk. kam.).