Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė Valensijos „Valencia Basket“ (10-10) krepšininkai. Pergalių ir nesėkmių balansą turnyre išlyginę ispanai šį kartą namuose 89:81 (27:18, 20:19, 22:21, 20:23) pranoko Belgrado „Partizan“ (9-11) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai nuo varžovų nutolo pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai įgijo 9 taškų persvarą, o antrojo pradžioje ekipas jau skyrė dviženklis skirtumas (31:19).

Dar tame pačiame ketvirtyje Valensijos klubas pranašumą padidino iki 16 taškų (45:29).

Svečiai iš Serbijos nepasidavė ir ketvirtajame kėlinyje sugrįžo į rungtynes, kai deficitą sumažino tik iki 3 taškų (77:74).

Visgi, po to dukart aikštės šeimininkai pelnė taškus su pražanga, tritaškį smeigė Jamesas Webbas ir šie vėl atitrūko (86:79). Galiausiai pergalę ispanai šventė 8 taškų skirtumu – 89:81.

„Valencia Basket“: Bojanas Dubljevičius 20 (5/5 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), Jamesas Webbas 17 (4/5 trit.), Chrisas Jonesas 13, Josepas Puerto ir Jonah Radebaugh po 9, Jaime‘is Pradilla 8.

„Partizan“: Dante Exumas 22 (3/5 dvit., 3/5 trit., 7/10 baud.), Kevinas Punteris 14 (3/4 trit., 5 kld.), Urošas Trifunovičius 9 (3/4 trit.), Mathiasas Lessortas 8, Zachas LeDay ir Alenas Smailagičius po 7.