Nesėkmę Eurolygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (7-13) komanda, kurios marškinėlius vilki Marius Grigonis ir Artūras Gudaitis. Graikijos klubas šį kartą svečiuose 64:74 (11:18, 19:25, 21:12, 13:19) nusileido Bolonijos „Virtus“ (9-11) krepšininkams, kurie nutraukė dviejų nesėkmių atkarpą turnyre.

M.Grigonis žaidė 21 minutę, pelnė 3 taškus (1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė 4 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

A.Gudaitis ant parketo praleido 16 minučių, pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit.), 2 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 4 asmeninėmis pražangomis ir -2 naudingumo balais.

Aikštės šeimininkai nuo varžovo sugebėjo atsiplėšti pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai pelnė 6 taškus be atsako ir nutolo 9 taškais (9:18).

Antrojo ketvirčio pradžioje reikalai graikams nesiklostė teigiama linkme. Skirtumas ir toliau augo bei pasiekė 14 taškų ribą (11:25).

Po didžiosios pertraukos pastarieji surado jėgų atsitiesti. Ketvirtojo kėlinio pradžioje graikai ne tik pavijo oponentus, bet ir persvėrė rezultatą (57:55).

Vis dėlto, ilgai trapios persvaros išlaikyti nepavyko. Italai netrukus surengė spurtą 14-0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (57:69).

Po tokio smūgio svečiai jau neatsitiesė ir turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pergalę – 64:74.

„Panathinaikos“: Nate‘as Woltersas 15 (4/8 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), Mateuszas Ponitka 13, Derrickas Williamsas 10 (7 atk. kam.), Dwayne‘as Baconas 8 (1/7 trit.), Parisas Lee 7.

„Virtus“: Tornike Šengelija 16 (4/7 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud., 7 rez. perd.), Milošas Teodosičius 12 (7 kld.), Ismaelis Bako 11, Iffe Lundbergas 9, Mamas Jaiteh 8 (8 atk. kam.), Danielis Hackettas 7 (8 atk. kam.).