Pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Tel Avivo „Maccabi“ (11-9) krepšininkai.Izraelio klubas namuose 87:74 (25:10, 13:18, 25:22, 24:24) pranoko Berlyno ALBA (6-14) komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui turnyre.

Aikštės šeimininkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau pirmojo kėlinio pradžioje susikrovė dviženklę persvarą (15:4).

Ketvirtį pastarieji uždarė atkarpa 8-1, kas leido padidinti atstumą iki 15 taškų (25:10).

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tapo rekordinis ir po tritaškio pasiekė 18 taškų ribą (28:10). Visgi, vokiečiai per anksti baltos vėliavos kelti nesiruošė ir dar prieš didžiąją pertrauką reikšmingai sumažinti atsilikimą (35:28).

Antroje rungtynių dalyje Tel Avivo krepšininkai ir vėl ėmė kontroliuoti žaidimą ant parketo bei susigrąžinto dviženklį pranašumą (50:36).

Per likusį kėlinį aikštės šeimininkai neleido varovams pernelyg priartėti ir šventė tvirtą pergalę – 87:74.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 33 (8/13 dvit., 4/8 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd., 35 n. b.), Bonzie Colsonas 11 (8 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 9 (3/4 trit.), Jarellas Martinas (1/6 trit.) ir Rafi Menco po 8.

ALBA: Gabrieele Procida (2/9 trit.) ir Jaleenas Smithas po 12, Timas Schneideris ir Louisas Olinde po 9, Yovelas Zoosmanas 8 (5 kld.), Christas Koumadje 6.