Antrąją nesėkmę iš eilės ir trečią per pastaruosius keturis mačus Eurolygoje patyrė Monako „AS Monaco“ (12-8) klubas su Donatu Motiejūnu.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose po pratęsimo 94:98 (20:20, 27:19, 13:21, 24:24, 10:14) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (13-7) krepšininkams, kurie skaičiuoja trečiąją pergalę paeiliui turnyre.

D.Motiejūnas aikštėje praleido 21 minutę, per kurią pelnė 11 taškų (5/10 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 6 naudingumo balus.

Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo turkai ir greitai įsiveržė į priekį (10:19), dar tame pačiame pirmajame kėlinyje svečiai atstatė pusiausvyrą (20:20).

Antrajame ketvirtyje Monako ekipa ėmė dominuoti ir surengė spurtą 11-0 bei susikrovė dviženklį pranašumą (43:30).

Visgi, jo išlaikyti antroje susitikimo dalyje nepavyko. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai ne tik pavijo oponentus, bet ir persvėrė rezultatą (55:56).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Stambulo krepšininkai sudavė smūgį, kai spurtavo 10-2 ir nutolo nuo varžovų (70:77).

Svečiai rankų nenuleido ir likus žaisti 30 sekundžių, po Mike‘o Jameso, Yakuba Ouattaros bei Alpha Diallo dvitaškių sumažino deficitą (82:84).

Paskutinėmis sekundėmis Monako ekipa sugebėjo ir išlyginti rezultatą, kai du taškus pelnė Johnas Brownas – 84:84.

Per papildomą atkarpą Saša Obradovičiaus auklėtiniai ir vėl turėjo gelbėtis. Likus 10 sekundžių tolimą metimą pataikęs M.Jamesas dar kartą artino svečius prie oponentų (94:96).

Šį kartą turkai išsigelbėti varžovams neleido. Marko Guduričius realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino pergalę, o M.Jameso tritaškis jau skriejo pro šalį – 94:98.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 23 (4/10 dvit., 2/9 trit., 9/10 baud., 6 rez. perd.), Yakuba Ouattara 19 (5/7 trit.), Alpha Diallo 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 26 n. b.), Donatas Motiejūnas 11, Elie Okobo 9.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 21 (6/7 dvit., 2/6 trit., 3/6 baud., 5 rez. perd.), Nigelas Hayesas-Davisas 18 (7 atk. kam.), Marko Guduričius ir Jonathanas Motley (9 atk. kam.) po 17, Nickas Calathesas 10 (8 rez. perd.).