Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Valensijos „Valencia Basket“ (9-10) krepšininkai.Šį kartą Ispanijos klubas išvykoje 83:79 (22:16, 30:21, 10:23, 21:19) įveikė Vilerbano ASVEL (6-13) komandą, kuriai tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės turnyre.

Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai svečiai iš Ispanijos spurtavo 13-0 ir įgijo net 20 taškų persvarą (45:25).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai surado jėgų ir atsitiesti bei atkūrė intrigą, kai rezultatas tapo lygus (54:54).

Mačo likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Nando De Colo dvitaškis ketvirtojo kėlinio pabaigoje mažino atsilikimą iki 1 taško (79:78).

Ispanai šaltakraujiškai realizavo abu baudų metimus, o N.De Colo vėliau atsakė tiksliu tik vienu (81:79).

Likus 9 sekundėms, Klemenas Prepeličius pataikė abu baudų metimus ir padėjo tašką susitikime (83:79).

Situaciją dar taisyti bandė Jonah Mathewsas, bet jo metimas tikslo nepasiekė ir pergalė atiteko ispanams.

„Valencia Basket“: Jonah Radebaughas (3/4 trit.) ir Xabi Lopezas-Arostegui (6/6 baud., 6 rez. perd.) po 13, Klemenas Prepeličius (1/6 trit., 7 rez. perd.) ir Guillemas Fernando po 11, Josepas Puerto ir Kyle‘as Alexanderis po 9.

ASVEL: Nando De Colo 14 (1/3 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud., 5 rez. perd., 9 išpr. praž.), Charlesas Kahudi 13 (3/4 trit.), Youssoupha Fallas 12 (6/7 dvit.), Jonah Mathewsas ir Antoine‘as Diot po 10.