Kelio į pergales ir toliau neatranda Stambulo „Bešiktaš“ (3-12) komanda, kurios marškinėlius vilki Gediminas Orelikas. Lietuvio atstovaujama ekipa Turkijos čempionato rungtynėse svečiuose 69:82 (16:12, 11:27, 25:18, 17:25) nusileido Biujukčekmedžės „Onvo“ (5-10) krepšininkams su Martynu Sajumi.

G.Orelikas aikštėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, 2 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo tarpu M.Sajus žaidė 32 minutes ir pasižymėjo 16 taškų (7/10 dvit., 2/3 baud.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, 3 rezultatyviais perdavimais, blokuotu metimu, 2 klaidomis, 2 pražangomis ir 20 naudingumo balų.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jordanas Usheris su 20 taškų (7 atk. kam., 7 kld.).

Nugalėtojams 26 taškus surinko Demetre Riversas (6/7 trit., 15 atk. kam., 38 n. b.).