vilerbano asvel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilerbano asvel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilerbano asvel“.

Atskleisti Prancūzijos lygos komandų biudžetai

Prasidėjus sezonui Prancūzijos čempionate, buvo paskelbti komandų biudžetai. Didžiausiu disponuoja Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ komanda – 29,375 mln. eurų. Jos biudžetas lyginant su praėjusiu sezonu padidėjo 7 proc. Pernai buvo 27,511 mln. eurų. Įspūdingai biudžetas augo Paryžiaus „Paris“ komandoje. Nuo turėtų 9,25 mln. eurų šį sezoną ekipa surinko net 18,885 mln. eurų, tai net 104 proc. daugiau nei pernai.
Prieš 9 min.

Be Tado Sedekerskio rungtyniavusi „Baskonia“ nusileido ASVEL

Vilerbano ASVEL namuose 76:69 (20:12; 18:14; 15:28; 23:15) pasiekė pergalę prieš Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“. Lietuvis šiame mače nežaidė. Į pergalę Vilerbano ekipą vedė Theo Maledonas pelnęs 25 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir padavęs 3 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu Vitorijos komandoje rezultatyviausias buvo Chima Monekė, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.
2024-10-18

ASVEL namuose pasiekė pergalę prieš „Virtus“

Ketvirtadienio vakarą Vilerbane (Prancūzija) įvyko ASVEL (1/1)  ir Bolonijos „Virtus“ (0/2) akistata, kurioje netrūko intrigos, tačiau galiausiai 87:85 (38:27; 19:22; 16:21; 14:15) triumfavo šeimininkai. Rezultatyviausias ASVEL žaidėjas buvo Nealas Sako, kuris surinko dvigubą dublį. Jis pelnė 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.
2024-10-10

Be Mike`o Jameso žaidęs „Monaco“ patyrė ASVEL sutriuškinimą

Pralaimėjimą Prancūzijos lygoje patyrė Monako „AS Monaco“ (1/2) ekipa. Saša Obradović auklėtiniai svetimoje arenoje 71:88 (16:21, 20:25, 17:20, 18:22) nusileido Vilerbano ASVEL (3/0) krepšininkams. Pralaimėjęs Monako klubas nukrito į 9-ą turnyrinės lentelės vietą, o ASVEL dalinasi 1-3 vieta. Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir „pavogė“ po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet po dusyk suklydo ir prasižengė.
2024-10-06

„Maccabi“ įsirašė pergalę prieš ASVEL, tačiau Roko Jokubaičio indėlio nesulaukė

Pergalę Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama Tel Avivo „Maccabi“ (1/0) komanda. Odedo Kattashio auklėtiniai Belgrade vykusiose rungtynėse 89:82 (24:31, 27:21, 20:19, 18:11) įveikė Vilerbano ASVEL (0/1) klubą. R. Jokubaitis pirmose sezono rungtynėse pelnė 4 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus.
2024-10-04

Ispanijos žiniasklaida: Joffrey Lauvergne`as paliks ASVEL ekipą

Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad Vilerbano ASVEL komanda turėtų atsisveikinti su Joffrey Lauvergne‘u. Prancūzas šioje komandoje praleido pastaruosius du sezonus, anksčiau jis žaidė Kauno „Žalgirio“ ekipos gretose. 32 metų 211 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Prancūzijos lygoje per 27 minutes vidutiniškai rinkdavo po 14 taškų, atkovodavo po 6 kamuolius ir atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą.
2024-07-12

ASVEL veteranas apsisprendė: kitas sezonas Eurolygoje jam paskutinis

Vilerbano ASVEL veteranas Charlesas Kahudi nusprendė sužaisti paskutinį savo karjeros sezoną. 37-erių veteranui Vilerbano kluba skaičiuos jau dešimtus metus, o per juos jis yra sužaidęs 485 rungtynes. Per visą savo žaidimą šiame klubas prancūzas keturissyk tapo šalies čempionu bei dukart iškovojo Prancūzijos taurę. Praėjusį sezoną Eurolygoje jis vidutiniškai rinko po 3,9 taško, 2,9 atkovoto kamuolio ir 4 naudingumo balų statistiką.
2024-06-27

TJ Shortso vedamas Paryžiaus klubas be finalo paliko Eurolygos komandą

Paryžiaus „Paris“ krepšininkai pateko į Prancūzijos lygos finalą. Tuomas Ilsalo auklėtiniai namų arenoje 98:92 (32:24, 18:19, 26:28, 22:21) nugalėjo Vilerbano ASVEL klubą ir seriją laimėjo 3-2. Šiose rungtynėse nesulaikomas buvo TJ Shortsas. Jis per 29 žaidimo minutes surinko 28 taškus (11/14 dvit., 0/3 trit., 6/8 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau prarado kamuolį ir kartą prasižengė. „Paris“ finale susigrums su Monako „AS Monaco“ ir Donatu Motiejūnu.
2024-06-03

ASVEL išlygino Prancūzijos pirmenybių pusfinalio serijos rezultatą

Prancūzijos pirmenybėse svarbią pergalę įsirašė Vilerbano ASVEL ekipa, kuri išvykoje 89:85 (23:20, 21:17, 22:18, 23:30) įveikė Paryžiaus „Basketball“ krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1. Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (81:81), tačiau netrukus Paryžiaus klubas jau pirmavo (82:81). Likus minutei Parisas Lee sumetė tris baudas (84:82), bet tuo pačiu atsakė ir Nadiras Hifi (85:84). Likus 29 sekundėms pražangą išpr...
2024-05-25

Prancūzijos rinktinės kandidatų sąraše neatsidūręs ASVEL žaidėjas: „Didžiausias nusivylimas mano gyvenime“

Prieš keletą dienų buvo paskelbtas Prancūzijos rinktinės kandidatų sąrašas olimpinėms žaidynėms. Tiesa, tarp 19 žaidėjų nebuvo Vilerbano ASVEL žaidėjo Timothe Luwawu-Cabarrot.  Į tokį rinktinės trenerių pasirinkimą sureagavo ir pats krepšininkas sakydamas, kad tai yra bene didžiausias nusivylimas jo karjeroje.  „Tai buvo priimtas sprendimas. Nesu rinktinės treneris, tik krepšininkas. Esu čia tam, kad atiduočiau 100 proc. Buvau šiek tiek nustebęs, šiek tiek nusivylęs.
2024-05-21

ASVEL vyriausiuoju treneriu dar ilgam liks Prancūzijos specialistas

Šio Eurolygos sezono metu du kartus vyriausiąjį trenerį pakeitusi Vilerbano ASVEL nusprendė klubo vyriausiuoju treneriu palikti nuo sausio pradžios komandai vadovaujantį Pierricą Poupet. Prancūzijos klubas paskelbė, kad  bendradarbiavimą pratęsęs dviems sezonams. 39-erių specialistas tik 2020-aisiais baigė profesionalaus krepšininko karjerą. Dar rungtyniaudamas jis jau liejo pamatus trenerio karjerai, darbuodamasis su talentingiausiais Prancūzijos aštuoniolikmečiais.
2024-04-17

ASVEL pažemino tragiškai pasirodžiusius „Valencia“ krepšininkus

Netikėtai triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Valensijos „Valencia“ (14/19) krepšininkai. Pastarieji namuose 69:98 (19:27, 19:25, 7:27, 24:19) visiškai neatsilaikė prieš Vilerbano ASVEL (8/25) komandą. Ispanų šansai patekti į įkrintamąsias tapo visiškai minimalūs ir dabar šiems reikalinga Stambulo „Anadolu Efes“ nesėkmė.
2024-04-04

„AS Monaco“ su Donatu Motiejūnu Vilerbane išsigelbėjo per paskutinį kėlinį

Ketvirtajame kėlinyje susiėmęs Monako „AS Monaco“ (21/11) klubas su Donatu Motiejūnu pasiekė pergalę Eurolygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 87:77 (23:12, 21:28, 12:21, 31:16) įveikė Vilerbano ASVEL (7/25) krepšininkus, kurie patyrė trečią nesėkmę iš eilės turnyre. D. Motiejūnas žaidė 13 minučių, pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą, padarė klaidą ir surinko 6 naudingumo balus.
2024-03-29

Už borto paliktas Ignas Brazdeikis iš šono stebėjo ASVEL sutriuškinimą

Pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Pirėjo „Olympiacos“ (19/12) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu. Graikijos čempionai namuose 80:64 (20:12, 23:23, 11:20, 26:9) gynybos pančiuose surakino Vilerbano ASVEL (7/24) komandą. I.Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, bet trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.
2024-03-22

Karjeros rungtynes sužaidęs Wade'as Baldwinas atvedė „Maccabi“ į pergalę

Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vilerbano ASVEL (7/23) klubas, kuris svečiuose 90:98 (21:23, 28:24, 20:19, 21:32) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (17/13) komandai. Wade'as Baldwinas šiąnakt surinko 46 naudingumo balus ir pagerino Eurolygos karjeros rekordą. Jis per 32 minutes surinko 30 taškų (9/16 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, tačiau suklydo 1 sykį. Pralaimėjusiems Nando De Colo įmetė 18 taškų.
2024-03-19

„Anadolu Efes“ šturmą atrėmęs ASVEL iškovojo retą pergalę

Kiek netikėtą pergalę Eurolygoje iškovojo Vilerbano ASVEL (7-22) krepšininkai.Prancūzijos klubas namuose 84:80 (19:16, 27:23, 19:13, 19:28) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (12-17) komandą.
2024-03-15

Marius Grigonis buvo vienas „Panathinaikos“ vedlių į pergalę

Pergalę Eurolygos 28-ajame ture pasiekė Atėnų „Panathinaikos“ (17/10). Mariaus Grigonio atstovaujama ekipa rezultatu 85:67 (20:18, 18:19, 21:14, 26:17) įveikė Vilerbano ASVEL (6/21) ir iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės. M. Grigonis nugalėtojams per daugiau nei 28 minutes surinko 14 taškų (4/4 dvit., 2/6 trit.), 7 atkovotus kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą. Taip pat 2 kartus prasižengė ir išprovokavo 2 pražangas bei surinko 17 naudingumo balų.
2024-03-08

ASVEL savo tvirtovėje pamokė svečius iš Milano

Penktadienio vakarą Lione įvyko Vilerbano ASVEL (6/21) ir Milano „AX Armani“ (11/16) komandų dvikova, kurioje 81:77 (22:13; 17:22; 23:21; 19:21) triumfavo šeimininkai.
2024-03-01

Donato Motiejūno traukiamas „Monaco“ taurės aštuntfinalyje įveikė ASVEL klubą

Puikiai žaidęs Donatas Motiejūnas padėjo Monako „AS Monaco“ krepšininkams pasiekti Prancūzijos taurės ketvirtfinalį. Lietuvio atstovaujama ekipa aštuntfinalyje 92:82 (24:22, 21:21, 22:16, 25:23) nugalėjo Vilerbano ASVEL komandą. 16 minučių ir 37 sekundes aikštėje praleidęs D.Motiejūnas pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir suirnko 16 naudingumo balų.
2024-02-13

Be Tado Sedekerskio rungtyniavusios „Baskonia“ rungtynės vainikuotos pergale ir Eurolygos rekordu

Ketvirtadienio vakarą Vitorijoje Tado Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“ (14/12) susikovė su Vilerbano ASVEL (5/21) krepšininkais ir galiausiai įsirašė užtikrintą pergalę rezultatu 94:80 (23:20; 29;19; 23;19). Tiesa, šiose rungtynėse T. Sedekersis ant parketo nepasirodė dėl to, nes gydosi raumens traumą. Trigubą dublį surinkęs C.Milleris McIntyre'as per 36 minutes surinko 11 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 20 rezultatyvių perdavimų ir surinko 42 naudingumo balus.
2024-02-08

Antroje rungtynių dalyje Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ susitvarkė su ASVEL klubu

Prancūzijoje įvyko dviejų Eurolygos komandų akistata, kurioje pergalę šventė Monako „AS Monaco“ (20-2) krepšininkai su Donatu Motiejūnu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 89:71 (21:21, 11:13, 29:12, 28:25) įrodė pranašumą prieš Vilerbano ASVEL (16-6) komandą, kuri pralaimėjo pirmą mačą po penkių paeiliui laimėtų pirmenybėse. D. Motiejūnas per 14 minučių ir 45 sekundes pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit., 0/1 baud.
2024-02-06

Guerschono Yabuseles traukiamas „Real“ turėjo vargo su Eurolygos autsaideriais

Pergales Eurolygoje ir toliau renka Madrido „Real“ (22-3) krepšininkai. Chuso Mateo auklėtiniai šį kartą namuose 86:79 (24:18, 21:17, 17:15, 24:29) įveikė Vilerbano ASVEL (5-20) komandą ir įsirašė trečiąją pergalę iš eilės.
2024-02-01

ASVEL sugrįžo į pergalių kelią: išvykoje nugalėjo „Bayern“ ekipą

Ketvirtadienio vakarą Miunchene įvyko vietos „Bayern“ (9/14) ir Vilerbano ASVEL (5/18) dvikova, kurioje 76:64 (20:19; 20:10; 19:21; 17:14) triumfavo ir pergalę namo išsivežė svečiai iš Prancūzijos. ASVEL ekipą į pergalę šį kartą vedė Parisas Lee, kuris surinko 21 tašką, 1 atkovotą kamuolį ir 4 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Carsenas Edwardsas, kurio sąskaitoje – 21 taškas, 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.
2024-01-25

Paulius Sorokas žaidė rezultatyviai prieš ASVEL

Iš turnyrinės lentelės dugno niekaip išlipti negali Paryžiaus „Metropolitans 92“ (3-17) komanda su Pauliumi Soroku. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 79:103 (18:23, 24:25, 14:20, 23:35) nepasipriešino Vilerbano ASVEL (14-5) krepšininkams. 29 minutes ir 26 sekundes aikštėje praleidęs P.Sorokas pelnė 12 taškų (6/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2024-01-21

ASVEL puikiai sužaidė antrą kėlinį, bet persvarą iššvaistė ir patyrė nesėkmę Bolonijoje

Galingas ketvirtasis kėlinys leido išsigelbėti Bolonijos „Virtus“ (15/7) krepšininkams ir nutraukti dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją Eurolygoje. Luca Banchi auklėtiniai namuose 73:63 (19:10, 8:22, 18:22, 28:9) po atkaklios kovos pranoko Vilerbano ASVEL (4/18) komandą. Nors italai užtikrintai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje puikavosi dviženkliu pranašumu (17:7), tačiau tai lengvo gyvenimo šiose rungtynėse neužtikrino.
2024-01-18

Eurolygos autsaiderių dvikovoje pergalę iškovojo ALBA

Įtikinamą pergalę Eurolygoje iškovojo Berlyno ALBA (4/17) ekipa. Israelio Gonzalezo auklėtiniai svetimoje arenoje 88:63 (19:20, 22:17, 21:13, 26:13) įveikė Vilerbano ASVEL (4/17) komandą. Berlyno ekipa nuo 12 žaidimo minutės nei karto neatsiliko ir paskutiniame ketvirtyje mačas baigėsi be intrigos. Po 9 pelnytų taškų iš eilės ALBA pranašumas nuo 15 taškų didėjo iki 24. Vėliau komandas skyrė 27 taškai. Tai buvo dviejų blogiausių Eurolygos komandų akistata.
2024-01-12

Naujo trenerio efektas: ASVEL palaužė naudingai žaidusio Roko Giedraičio ekipą

Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Belgrado „Crvena Zvezda“ (8/12) krepšininkai. Giannis Sfairopouloso auklėtiniai svečių arenoje 91:100 (25:25, 20:23, 22:22, 24:30) nusileido Vilerbano ASVEL (4/16) ekipai. Prancūzijos klubo vairą praėjusią savaitę perėmė iki tol asistentu komandoje dirbęs Pierric Poupet ir šis pergalingai debiutavo Eurolygoje kaip vyriausiasis treneris. Rokas Giedraitis pralaimėjusiems per 27 žaidimo minutes surinko 12 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.
2024-01-09

Pergalė prieš „Žalgirį“ neišgelbėjo: ASVEL atsisveikins su Gianmarco Pozzecco

Panašu, kad pergalė prieš Kauno „Žalgirį“ neišsaugojo vyriausiojo trenerio posto Gianmarco Pozzecco. Pasak pranešimų Prancūzijoje, Vilerbano ASVEL komanda artimiausiu metu atsisveikins su strategu, o jo vietą užims asistentas Pierricas Poupet. Tiesa, pasibaigus sezonui klubas greičiausiai ieškos naujo vairininko. Verta paminėti, kad Vilerbano ekipa trenerį atleidžia jau antrą kartą šį sezoną. Prieš tai darbo neteko TJ Parkeris.
2024-01-05

Užfiksuota aštri Andrea Trinchieri kalba per minutės pertraukėlę – žalgiriečiams siūlė susirasti kitą veiklą

Kauno „Žalgiris“ (6/13) ketvirtadienį patyrė skaudų pralaimėjimą prieš Vilerbano ASVEL krepšininkus (3/16), o tai iššaukė stiprias naujojo komandos trenerio emocijas.  Silpnai aikštelėje pasirodę žalgiriečiai klydo ir neišnaudodavo atsiradusių progų. Pastarasis dalykas ypač nepatiko naujajam Kauno komandos treneriui Andrea Trinchieri, kuris per minutės pertraukėlę rėžė aštrią kalbą auklėtiniams.  „Jei bijote mesti į krepšį, reikia eiti žaisti šachmatais.
147 2024-01-05

Rungtynių pradžią akcentavęs Keenanas Evansas: „Kai įsivažiavome, jau buvo per vėlu“

Antroje dvigubos Eurolygos savaitės kovoje Kauno „Žalgiris“ (6/13) skaudžiai nusileido paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esantiems Vilerbano ASVEL (3/16).  Žalgiriečiai mače nė karto nepirmavo, o galutinis rezultatas švieslentėje 93:79 skelbė Vilerbano ekipos pergalę.
2024-01-05

Andrea Trinchieri po nesėkmės Prancūzijoje kalbėjo apie silpną pasirodymą ir pagrindinio įrankio trūkumą

Ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ (6/13) dvigubą savaitę Prancūzijoje užbaigė skausmingai. Rezultatu 79:93 (17:23, 26:28, 16:21, 20:21) jie antrą kartą neprilygo Vilerbano ASVEL (3/16) klubui ir nepasiekė revanšo.  Po rungtynių, kuriose „Žalgiris“ nė karto nebuvo išsiveržęs į priekį, komandos treneris Andrea Trinchieri pripažino, kad rungtynės tikrai buvo silpnos. „Tai buvo prastas vakaras „Žalgirio“ fanams, „Žalgirio“ žaidėjams ir man.
2024-01-05

Blankiai visas rungtynes atrodęs „Žalgiris“ krito prieš Eurolygos autsaiderius

Neseniai trenerį pakeitęs Kauno „Žalgiris“ (6-13) ketvirtadienio vakarą Vilerbane sužaidė antrąsias dvigubos Eurolygos savaitės rungtynes. Andrea Trinchieri auklėtiniai nuo pat rungtynių pradžios atrodė gana blankiai ir galiausiai 79:93 (17:23, 26:28, 16:21, 20:21) neprilygo ASVEL (3-16). Rungtynes abi komandos pradėjo nesėkmingomis atakomis, o pirmieji taškus pelnė šeimininkai.
240 2024-01-04

Andrea Trinchieri į būsimus „Žalgirio“ varžovus susitelks mažiau: „Turiu visą dėmesį skirti savo komandai“

Antradienio vakarą pergalę Eurolygos rungtynėse Kaune prieš Berlyno ALBA pasiekę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį išvyksta į Vilerbaną, kur ketvirtadienio vakare stos į kovą su vietos ASVEL klubu. Prieš kelionę į Prancūziją apie naują išbandymą Eurolygoje mintimis su „Žalgiris TV“ dalijosi vyriausiasis žalgiriečių treneris Andrea Trinchieri. „Nauja diena. Vakarykštės rungtynės – jau praeityje, todėl visą dėmesį skiriame išvykos rungtynėms.
2024-01-03

Gianmarco Pozzecco dėl pranešimų apie drebančią kėdę ramus: „Aš nesuprantu prancūziškai“

Eurolygos autsaideriai Vilerbano ASVEL (2/16) antradienį dvigubą savaitę pradėjo dar viena nesėkme. Šįkart Prancūzijos ekipa rezultatu 90:77 nepasipriešino Belgrado „Partizan“ (10/8).  ASVEL vyr. treneris Gianmarco Pozzecco yra žinomas dėl savo perdėtų reakcijų, tačiau šį kartą po rungtynių su „Partizan“ jis buvo santūrus ir rimtas. Kalbėdamas apie pralaimėjimą, jis sakė: „Mums kažko pritrūko, ir mano klubas tai žino.
2024-01-03

Prieš rungtynes su „Žalgirui“ ASVEL pratęsė pralaimėjimų seriją

Pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (10/8) krepšininkai. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namų arenoje 90:77 (23:17, 27:14, 19:14, 21:32) nugalėjo Vilerbano ASVEL (2/16) klubą. Prancūzijos klubui tai yra net 10 pralaimėjimas iš eilės. Nugalėtojams Kevinas Punteris įmetė 22 taškus, Danilo Andjušičus surinko 15. Pralaimėjusiems Mike Scottas pelnė 24 taškus bei atkovojo 10 kamuolių. ASVEL komanda Kauno „Žalgirio“ krepšininkus namų arenoje priims ketvirtadienį.
2024-01-02

Suplanuoto kiekio bilietų neparduodantis ASVEL klubas „Žalgirį“ priims senoje arenoje

Pakankamai bilietų naujoje arenoje neparduodanti Vilerbano ASVEL komanda Kauno „Žalgirio“ krepšininkus priims senoje arenoje. Pranešama, kad Prancūzijos klubas į rungtynes neparduoda tiek bilietų, kiek planavo, tad vietoje LDLC arenos dvikova vyks „Astroballe“ arenoje. „Žalgirio“ ir ASVEL susitikimas vyks ketvirtadienį. Naujoji arena talpina 12 tūkst. žiūrovų. Tokia pati situacija yra ir su maču prieš Berlyno ALBA.
2024-01-02

Eurolygos lyderė „Real“ tik paskutinėmis akimirkomis palaužė ASVEL

Pergales Eurolygoje ir toliau skina Madrido „Real“ (16-1) krepšininkai. Chuso Mateo auklėtiniai šį kartą svečiuose 77:76 (18:19, 15:20, 18:18, 26:19) pranoko Vilerbano ASVEL (2-15) komandą ir pirmąjį ratą užbaigė vos su vienu pralaimėjimu savo sąskaitoje. Eurolygos čempionams tai buvo šeštoji pergalė paeiliui, o Prancūzijos klubas pralaimėjo jau devintą mačą iš eilės.
2023-12-28

„Olympiakos“ Vilerbane sugrįžo į pergalių kelią

Penktadienio vakarą pergalę Eurolygoje įsirašė Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (8/8), kuri svečių arenoje 85:73 (25:18, 24:19, 22:20, 14:16) nugalėjo Vilerbano ASVEL (2/14) klubą. I. Brazdeikis žaidė tik 3 minutes, per kurias taškų nepelnė ir atkovojo 1 kamuolį. Pirėjo komanda nuo ketvirtosios rungtynių minutės nei karto neatsiliko ir trečiajame ketvirtyje po 12 pelnytų taškų iš eilės priekyje buvo 19 taškų persvara – 71:52. Per likusį laiką ASVEL intrigos nesukūrė.
2023-12-22

ASVEL neteko lyderio: Nando De Colo gali praleisti ir susitikimą su „Žalgiriu“

Eurolygoje pralaimėjimų keliu kol kas žygiuojanti Vilerbano ASVEL prarado vieną iš savo lyderių. Vilerbano ekipos kovoje su Milano „EA7 Emporio Armani“ vos pusketvirtos minutės aikštėje praleidęs Nando De Colo patyrė blauzdos traumą.
2023-12-22

„AX Armani“ pratęsė ASVEL nesėkmių seriją, o „Bayern“ susitvarkė su „Anadolu Efes“

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (6-9) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 84:61 (22:21, 24:15, 21:12, 17:13) pervažiavo Vilerbano ASVEL (2-13) komandą. Italams tai buvo antroji pergalė iš eilės, o Prancūzijos klubas pralaimėjo jau septintą sykį paeiliui.
2023-12-21

Roko Jokubaičio klubas tik per didelius vargus palaužė vienus Eurolygos autsaiderių

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Barselonos „Barcelona“ (9-2) krepšininkai, kurių gretose žaidžia ir Rokas Jokubaitis. Rogerio Grimau auklėtiniai šį kartą namuose 101:92 (28:24, 22:23, 28:24, 23:21) nugalėjo Vilerbano ASVEL (2-9) klubą ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės turnyre. Tuo tarpu Prancūzijos ekipai tai buvo ketvirtasias pralaimėjimas per pastaruosius penkis mačus Eurolygoje. R.Jokubaitis per 10 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.
2023-12-01

Dviejų pratęsimų dramoje kritusios ASVEL treneris turėjo priekaištų teisėjams: jie nesupranta šio sporto

Emocingasis Vilerbano ASVEL ekipos treneris Gianmarco Pozzecco liko nepatenkintas teisėjų darbu dviejų patęsimų dramos pareikalavusiose rungtynėse su Miuncheno „Bayern“ krepšininkais.' Naujoje arenoje debiutavę Vilerbano krepšininkai po dviejų pratęsimų pareikalavusios kovos 100:101 nusileido Vokietijos komandai. Tiesa, tik pasibaigus rungtynėms pats G. Pozzecco pribėgo prie teisėjų ir jiems išreiškė savo priekaištus.
2023-11-24

Naujosios ASVEL arenos atidaryme – dviejų pratęsimų trileris

Naujoje arenoje prisistatęs Vilerbano ASVEL (2-8) klubas nepadovanojo aistruoliams pergalės. Prancūzijos ekipa naujuose namuose Lione po dviejų pratęsimų 100:101 (18:22, 22:15, 20:14, 14:23, 14:14, 12:13)krito prieš Miuncheno „Bayern“ (4-6) krepšininkus. Naujoji Vilerbano klubo arena talpina 12,5 tūkst. fanų, o šį vakarą mačą stebėjo daugiau nei 11,3 tūkst. žiūrovų.
2023-11-24

Be Tado Sedekerskio žaidusią „Baskonia“ į pergalę vedė siautėjęs lyderis

Eurolygoje laimėtų rungtynių seriją iki keturių pratęsė Vitorijos „Baskonia“ (5-4) klubas, kurio marškinėlius vilki Tadas Sedekerskis. Baskai šį kartą svečiuose 88:81 (20:30, 22:19, 31:16, 15:16) palaužė Vilerbano ASVEL (2-7) krepšininkus. T.Sedekerskis rungtynes praleido. Svečiai slogiai pradėjo rungtynes.
2023-11-17

ASVEL atsisveikino su vienu iš rezultatyviausių klubo krepšininkų

Vilerbano ASVEL klubas atsisveikino su vienu iš rezultatyviausių komandos žaidėju. Skelbiama, kad klubą paliko amerikietis Frankas Jacksonas. 190 cm ūgio 25-erių įžaidėjas Eurolygoje per 20 minučių pelnydavo 10,3 taško, atkovodavo 1,8 kamuolio, atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir surinkdavo 7 naudingumo balus. Pranešama, kad krepšininkas nefigūravo naujojo klubo trenerio Gianmarco Pozzecco planuose.
2023-11-15

Donato Motiejūno klubas mačo pabaigoje palaužė Vilerbano komandą

Donato Motiejūno „AS Monaco“ klubas penktadienio vakarą namuose surėmė ginklus su Vilerbano ASVEL krepšininkais. Po atkaklios kovos pergalę 80:70 (14:23; 27:14; 16:24; 23:9) šventė Saša Obradovičiaus auklėtiniai. Monakas rungtynes perlaužė paskutinėmis mačo minutėmis.
2023-11-10

Apie sekmadienį laukiančių rungtynių svarbą kalbėjęs Dimša: „Ne toks mūsų turėtų būti veidas“

Kauno „Žalgiris“ (3/3) ketvirtadienio vakarą patyrė antrą apmaudų pralaimėjimą namų arenoje iš eilės.  Bene visą rungtynių laiką pirmavę žalgiriečiai subyrėjo mačo pabaigoje ir rezultatu 88:91 nusileidę Vilerbano ASVEL (1/5) padovanojo jiems pirmąją šio sezono pergalę.  Savo karjeros rezultatyvumo rekordą rungtynėse pakartojo žalgirietis Tomas Dimša, kuris pelnė 21 tašką. Iš jų krepšininkas sumetė net 5 tritaškius.
93 2023-11-02

Maksvytis įžvelgė aiškias „Žalgirio“ klaidas: „Atrodo, tie patys žaidėjai, bet gynyba prastesnė“

Kauno „Žalgiris“ (3/3) ketvirtadienio vakarą patyrė antrą apmaudų pralaimėjimą namų arenoje. Bene visą rungtynių laiką pirmavę žalgiriečiai subyrėjo mačo pabaigoje ir rezultatu 88:91 nusileidę Vilerbano ASVEL (1/5) padovanojo jiems pirmąją šio sezono pergalę.  Likus 19 sek. iki mačo pabaigos kamuolį turėjo žalgiriečiai, tačiau šio vakaro vieno iš lyderių Keenano Evanso tritaškis skriejo pro šalį.
2023-11-02

Antra nesėkmė namuose: rungtynių pabaigoje pabiręs „Žalgiris“ padovanojo pirmą pergalę ASVEL

Ketvirtadienio vakarą namų arenoje Kauno „Žalgiris“ (3/3) priėmė dar pergalių skonio nejautusius Vilerbano ASVEL (1/5) krepšininkus. Juodomis aprangomis pasipuošę žalgiriečiai rezultatu 88:91 (30:24, 26:26, 24:22, 8:19) apmaudžiai nusileido varžovams.  Bene visą rungtynių laiką pirmavę žalgiriečiai mačo kontrolę prarado tik lemiamame kėlinyje, kurį pralaimėjo 8:19.  „Žalgiriui“ nepadėjo net rezultatyviai ir naudingai žaidusių Tomo Dimšos ir Keenano Evanso duetas.
69 2023-11-02

Naujasis ASVEL treneris: „Neturėjau daug laiko galvoti apie dvikovą su „Žalgiriu“

Vilerbano ASVEL vairą neseniai perėmęs Gianmarco Pozzecco pripažino – jis neturėjo daug laiko galvoti apie artėjančią dvikovą su Kauno „Žalgirio“ komanda. „Atvirai kalbant, neturėjau daug laiko galvoti apie artėjančią dvikovą, nes dabar esu susitelkęs į savo krepšininkų pažinimą. Tačiau treniruotėse matau gerus ženklus ir tai yra pozityvu prieš artėjančias rungtynes. Svarbiausia, kad mes žaistume gerai ir tada pergalės ateis savaime“, – sakė italas.