Nesėkmę Eurolygoje patyrė Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (12/7) su Roku Jokubaičiu, kuri namuose 75:80 (9:21, 19:18, 20:23, 27:18) pralaimėjo titulą ginančiai Stambulo „Anadolu Efes“ (10/9).

Tai buvo trečioji kataloonų nesėkmė per pastarąsias penkerias Eurolygos rungtynes.

Rungtynes „Anadolu Efes“ pradėjo spurtu 9:0 ir jau netrukus pirmavo 12:2. Įgiję dviženklį pranašumą jį sėkmingai išlaikė iki pat pertraukos.

Po jos „Anadolu Efes“ dar toliau kontroliavo situaciją ir pirmavo 62:46. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje Šaro kariauna pabudo iš gilaus miego.

Tuomet „Barcelona“ laimėjo atkarpą 14:0 ir sugrąžino intrigą (67:71). Bet svarbiu momentu Stambulo ekipa pataikė lemiamus metus, katalonai dar bandė vytis, bet galiausiai išsigelbėti nepavyko.

R. Jokubaitis pralaimėjusiems per 18 minučių pelnė tik 3 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir prasižengė keturis kartus.

„Barcelona“: Cory Higginsas 17 (4/6 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud., 26 n. b.), Nikola Mirotičius 15, Oscaras Da Silva 10, Nikola Kaliničius 9, Sartacas Sanli 6, Nicolas Laprovittola 5 (0/5 trit., 5 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas (5/10 trit.) ir Vasilije Micičius (4/10 trit., 6 rez. perd., 27 n. b.) po 17, Tiboras Pleissas 12, Rodrigue‘as Beaubois 11, Amathas M‘Baye 9, Willas Clyburnas 6, Chrisas Singletonas 5.