Antrą pralaimėjimą iš eilės NBA patyrė Sakramento „Kings“ (17/12) ekipa. Rezultatu 113:130 (33:32, 27:35, 35:37, 18:26) jie skaudžiai nusileido Portlando „Trail Blazers“ (8/21).

Domantas Sabonis mače surengė galingą pasirodymą. Lietuvis pelnė 34 taškus (14/19 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo geriausios jo sezono rungtynės pagal taškus.

Rezultatyviau už D. Sabonį pasirodė De’Aaronas Foxas, kuris buvo per plauką nuo savo karjeros rezultatyvumo rekordo.

Amerikietis sumetė 43 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Daugiausiai taškų per rungtynes jis yra pelnęs du kartus, kai pasižymėjo 44 taškais.

Tiesa, šie du krepšininkai buvo vieninteliai Sakramento pusėje, kurie pasižymėjo dviženkliu taškų skaičiumi. Kitas pagal rezultatyvumą komandoje buvo Harrisonas Barnesas su 9 taškais.

„Kings“ rungtynėse minimalia persvara laikėsi iki antrojo kėlinio pradžios, tačiau vėliau į priekį pabėgę „Trail Blazers“ susikūrė net 19 taškų pranašumą (46:65).

Sakramento krepšininkai dar bandė kabintis į pergalę ir trečiame kėlinyje priartėjo per 4 taškus (82:86), bet arenos šeimininkai ketvirtą kėlinį laimėjo 18:26 ir įsirašė užtikrintą pergalę.

Geriausiai laimėtojų gretose pasirodė Anfernee Simonsas, kuris savo sąskaitoje turėjo 29 taškus, o dar 25 komandai pelnė Doupas Reathas.

Ketvirtadienį Portlando krepšininkai susitiks su San Antonijaus „Spurs“, o „Kings“ penktadienį stos į akistatą su Atlantos „Hawks“.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 43 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Domantas Sabonis 34 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 9 (5 atk. kam.), Malikas Monkas 7 (4 rez. perd.).

„Trail Blazers“: Anfernee Simonsas 29 (4 atk. kam.), Duopas Reathas 25 (9 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 19 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Scootas Hendersonas 17 (11 rez. perd.), Jabari Walkeris 17 (6 atk. kam.), Jerami Grantas 13.