Antradienio vakarą apmaudų pralaimėjimą patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (17/13). Jono Valančiūno atstovaujama komanda tik pratęsime rezultatu 115:116 (19:24, 29:19, 32:24, 23:36, 12:13) nusileido Memfio „Grizzlies“ (9/19).

J. Valančiūnas rungtynėse surinko dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 17 taškų (8/13 dvit., 1/3 baud.) ir atkovojo 13 kamuolių. Tiesa, rungtynėse jis taip pat susirinko 5 asmenines pražangas.

Rezultatyviausiai „Pelicans“ gretose žaidė Brandonas Ingramas, kurio sąskaitoje buvo 24 taškai, dar 23 pridėjo ir Zionas Williamsonas.

Komandos beveik koja kojon žengė iki trečiojo kėlinio vidurio, kai „Pelicans“ surengė atkarpą 19:4 ir persvėrė rezultatą į savo pusę jau dviženkliu skaičiumi (80:65).

Visgi į lemiamą kelinį Memfio krepšininkai sugrįžo su naujomis jėgomis ir, laimėję jį 23:36, išlygino rezultatą ir komandos keliavo į pratęsimą.

Likus 13 sekundžių iki pratęsimo pabaigos Ja Morantas dėjimu išvedė savo komandą į priekį 109:115, tačiau arenos šeimininkai nepasidavė.

B. Ingramas pataikė iš toli, o likus vos 0,1 sek. dar vieną tolimą metimą pridėjo CJ McCollumas, tačiau „Grizzlies“ Desmondas Bane’as pataikė vieną baudos metimą ir apsprendė rungtynių baigtį.

Geriausiai laimėtojų gretose pasirodė Ja Morantas, sumetęs į priešininkų krepšį 31 tašką, o 27 pridėjo D. Bane’as.

Primename, kad Naujojo Orleano komanda prieš „Grizzlies“ vos kelių taškų skirtumu pralaimėjo ir gruodžio 20 d., kai į laimėtojų gretas po diskvalifikacijos sugrįžo Ja Morantas.

Ketvirtadienį Memfio komanda vyks į Denverį, kur priims čempionų „Nuggets“ iššūkį, o „Pelicans“ susitiks su Jutos „Jazz“.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Zionas Williamsonas 23 (11 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 17 (13 atk. kam.), CJ McCollumas 16, Dysonas Danielsas 11, Trey Murphy III 10 (7 atk. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 31 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Desmondas Bane’as 27 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Jarenas Jacksonas jaunesnysis 19 (10 atk. kam.), Marcusas Smartas 13 (5 per. kam.).