NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją pergalingai pradėjo Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas, kuris namuose 126:123 (29:29, 26:32, 36:29, 35:33) palaužė titulą ginančius San Fransisko „Golden State Warriors“ krepšininkus.

D.Sabonis per 35 minutes įmetė 12 taškų (5/16 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko du rezulatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, perėmė du kamuolius ir 3 kartus suklydo.

Aikštėje nuo pat mačo pradžios vyko atkakli kova.

Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė vos vienas taškas, o nugalėojas sprendėsi jo pabaigoje.

„Kings“ vienu metu pavyko pirmauti 122:116, bet čempionai čia pat vėl priartėo iki 123:124. Po dviejų nesėkmingų aikštės šeimininkų atakų netiksliai metė ir Andrew Wigginsas.

Tada lemiamas baudas mače pataikė „Kings“ puolėjas Malikas Monkas (126:123).

Bet svečiai dar turėjo kamuolį savo rankose ir buvo likusios kelios sekundės. Visgi S. Curry metimas nebuvo taiklus ir dramatišką pergalę šventė „Kings“.

Nugalėtojams De’Aaronas Foxas surinko 38 taškus, M. Monkas pridėjo 32.

„Warriors“ gretose rezultatyviausiai žaidę 30 įmetęs S. Curry. Klay’us Thompsonas pridėjo 21.

Priminsime, kad „Kings“ lygos atkrintamosiose paskutinį kartą buvo žaidę tik 2006-aisiais.

Dabar antrosios serijos rungtynės pirmadienį dar kartą bus žaidžiamos Sakramente.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 38. Malikas Monkas 32, Trey Lylesas 16, Harrisonas Barnesas 13 (7 atk. kam.), Domantas Sabonis 12 (16 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (6/14 trit.), Klay’us Thompsonas 21 (5/14 trit.), Andrew Wigginsas ir Jordanas Poole’as po 17, Donte DeVincenzo 10.