Vakarų konferencijoje paskutinė vieta į atkrintamąsias varžybas atiteko Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams.Šie namuose 120:95 (24:23, 33:24, 38:31, 25:17) susitvarkė su Oklahomos „Thunder“ ekipa.

Atkrintamųjų varžybų pirmajame etape Minesotos komanda susikaus su Denverio „Nuggets“ atstovais.

„Timberwolves“ į atkrintamąsias patenka antrus metus iš eilės. Pernai pirmajame etape serijoje iki keturių pergalių 2-4 nusileido Memfio „Grizzlies“ krepšininkams.

Atstumas tarp komandų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai surengė spurtą 17-3 ir nutolo 13 taškų skirtumu (41:28).

Po didžiosios pertraukos situacija ant parketo per daug nesikeitė. Minesotos ekipa kontroliavo situaciją, o trečiajame kėlinyje dar labiau padidino atotrūkį (79:62).

Lemiamo kėlinio metu intrigos nebeliko. „Timberwolves“ savo persvarą sugebėjo padidinti net iki 29 taškų ir tapo galutinai aišku, kas nugalės šiose rungtynėse (109:80).

Tiesa, labai nežymiai oponentai dar sumažino atsilikimą susitikimo pabaigoje, tačiau tai jau nieko nekeitė šioje akistatoje – 120:95.

Verta paminėti, kad pralaimėjusieji krepšį iš žaidimo atakavo vos 36 proc. taiklumu (32/89).

Šiose rungtynėse į aikštę sugrįžo Minesotos klubo aukštaūgis Rudy Gobertas, kuris buvo suspenduotas praėjusiame mače dėl smūgio komandos draugui. Prancūzas pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 28 (10/12 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud., 11 atk. kam., 3 blk.), Rudy Gobertas 21 (10 atk. kam.), Anthony Edwardsas 19 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Mike‘as Conley 14, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 12 (6 rez. perd.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis (5/18 dvit., 0/1 trit., 12/12 baud., 7 atk. kam., 3 blk.), Luguentzas Dortas (8 atk. kam.) ir Jalenas Williamsas po 17, Jaylinas Williamsas 8, Isaiah Joe 7, Joshas Giddey 6 (2/13 met.).