Paskutinę vietą Rytų konferencijoje į atkrintamąsias varžybas iškovojo Majamio „Heat“ krepšininkai.Pastarieji namuose 102:91 (29:21, 20:23, 18:24, 35:23) nukovė Čikagos „Bulls“ komandą.

Majamio klubas atkrintamosiose startuos iš aštuntosios vietos. Pirmajame etape Eriko Spoelstros auklėtiniai susigrums su Milvokio „Bucks“ ekipa.

Aikštės šeimininkai kur kas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje surengė spurtą 13-2, po kurio atsiplėšė 14 taškų skirtumu (29:15).

Nepaisant to, svečiai rankų nenuleido ir antrajame ketvirtyje praktiškai panaikino deficitą, kai jį sumažino iki taško (31:30).

Po didžiosios pertraukos šie galiausiai persvėrė rezultatą (58:60), o ketvirtajame kėlinyje nutolo 6 taškais (75:81).

Tai pergalės neužtikrino. Susitikimo pabaigoje Majamio ekipa pelnė 15 taškų, į kuriuos oponentai atsakė tik taškeliu ir išsprendė visus reikalus. Po tokio smūgio Čikagos komanda jau buvo palaužta – 102:91.

„Heat“: Jimmy Butleris (9/10 baud.) ir Maxas Strusas (7/12 trit.) po 31, Tyleris Herro 12 (0/5 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Love‘as 9, Bamas Adebayo 8 (1/9 dvit., 17 atk. kam.), Calebas Martinas 6, Kyle‘as Lowry 5.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 26 (9/17 dvit., 0/2 trit., 8/9 baud., 9 rez. perd.), Alexas Caruso 16, Zachas LaVine‘as 15 (0/6 trit., 5 kld.), Coby White‘as 14 (4/6 trit.), Nikola Vučevičius 12 (9 atk. kam.), Andre Drummondas 6 (8 atk. kam.).