Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ komanda patyrė nesėkmę NBA atkrintamosiose. Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 126:141 (27:36, 27:38, 43:29, 29:38) pripažino Jutos „Jazz“ pranašumą.

Ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo 1:1, o kitos rungtynės vyks Memfyje.

J.Valančiūnas per 29 minutes pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Memfio komandoje įspūdingai pasirodė Ja Morantas, kuris pelnė net 47 taškus ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

NBA antrametis pataikė 15 metimų iš 26 ir 15 baudų metimų iš 20.

Nugalėtojams septyni krepšininkai surinko bent 14 taškų, rezultatyviausias su 25 taškais buvo Donovanas Mitchellas, kuris grįžo į aikštę po traumos.

Jutos komanda pirmavo paskutinius tris kėlinius ir didžiąją dalį paskutinio ketvirčio turėjo dviženklę persvarą.

„Jazz“ vienu metu priekyje buvo 22 taškais.

„Grizzlies“: Ja Morantas 47 (7 rez. perd.), Dillonas Brooksas 23, Jonas Valančiūnas 18, Jarenas Jacksonas 16, Kyle’as Andersonas 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 25, Rudy Gobertas 21 (13 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18, Jordanas Clarksonas 16, Joe Inglesas ir Royce’as O’Neale’as po 14.