Antrąją pergalę serijoje iškovojo Filadelfijos „76ers“ ekipa, kuri namuose 120:95 (35:24, 36:33, 23:23, 26:15) sutriuškino Vašingtono „Wizards“.

Serijos rezultatui esant 2:0 dabar du mačai bus žaidžiami Vašingtone.

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios perėmė žaidimo kontrolę. Jie nuolat buvo priekyje ir nors varžovai vis bandydavo priartėti, bet skirtumas išliko stabilus.

Po pertraukos vaizdas visiškai nepasikeitė. Vienu metu jis tik augo ir „76ers“ pirmavo jau net 90:70.

Dar labiau Vašingtono reikalus apsunkino tai, kad susitikimą teko užbaigti be lyderio Russello Westbrooko, kuris dėl čiurnos traumos aikštelę paliko ketvirtojo kėlinio pradžioje ir į ją nebesugrįžo.

Jam einant į rūbinę neišvengta konflikto. Vienas iš sirgalių ant krepšininko išpylė spragėsius, tai įsiutino gynėją, kuris norėjo aiškintis santykius, bet jį sulaikė lydintys darbuotojai.

„Jei vaikinas prieitų gatvėje ir mane apipiltų spragėsiais, žinote, kas nutiktų netrukus. Tokiose arenose tu privalai saugoti žaidėjus. Tas nepagarbos kiekis... Sirgaliai tiesiog dar visą ***, kurį nori. Tai tiesiog nesuvokiama“, – po susitikimo įtūžęs kalbėjo R.Westbrookas.

Nugalėtojams Joelis Embiidas ir Benas Simmonsas įmetė po 22 taškus.

Pralaimėjusiems aikštę anksčiau laiko palikęs R.Westbrookas spėjo pelnyti 11 taškų ir atlikti 11 rezultatyvių perdavimų.

Rezutltatyviausiai „Wizards“ gretose žaidė Bradley Bealas, surinkęs 33 taškus.

„76ers“: Joelis Embiidas ir Benas Simmonsas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) po 22, Tobiasas Harrisas 19, Furkanas Korkmazas 13, Tyrese'as Maxey 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 33, Rui Hachimur ir Danielis Gaffordas po 11, Russellas Westbrookas ir Ishmaelis Smithas po 10.