Dviejų lyderių vedinas Niujorko „Knicks“ išlygino Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą. Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 101:92 (20:27, 24:30, 32:18: 25:17) pranoko Atlantos „Hawks“ klubą.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1:1. Dabar dvi iš eilės rungtynės bus žaidžiamos Atlantoje.

Mače buvo visiškai skirtingos dvi pusės. Pirmoje aikštėje užtikrinčiau atrodė  „Hawks“, kurie pirmavo visą laiką, o antrojo kėlinuko pabaigoje jie priekyje buvo 57:44.

Bet po didžiosios pertraukos viskas pasikeitė. „Knicks“ ėmė geriau gintis, o svečiai strigo, kol galiausiai šeimininkai perlaužė mačo eigą (72:68).

„Hawks“ dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo visai šalia, bet tada Derrico Rose'o tempiama Niujorko ekipa trumpą atkarpą laimėjo 11:2 ir galutinai atitrūko bei įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams D. Rose'as įmetė 26 taškus (7/18 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jam gerai talkino Reggie Bullockas ir Juliusas Randle'as, surinkę po 15 taškų.

Pralaimėjusiems Trae Youngas pelnė 30 taškų, bet jis rungynėse sulaukė Niujorko ekipos sirgalių švilpimo dėl pirmame mače pataikyko lemiamo metimo, po kurio ėmė tildyti arenoje sėdinčius žmonės.

De'Adnre Hunteris ir Bogdanas Bogdanovičius šio vakare susitikimo pridėjo po 18 taškų.

„Knicks“ komandai tai pirmoji pergalė atkrintamosiose varžybose nuo 2013 metų.

„Knicks“: Derrickas Rose'as 26 , Reggie Bullockas ir Juliusas Randle'as po 15, R.J. Barrettas 13 (8 atk. kam.), Alecas Burksas 11.

„Hawks“: Trae Youngas 30, De'Andre Hunteris ir Bogdanas Bogdanovičius  po 18, Kevinas Huerteris 10 (5 atk. kam.)