„Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos septynios 32 turo rungtynės. Net 3 klubai iškovojo pergales rezultatu 4:0, tai padaryti pavyko Londono „Arsenal“, Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ ekipoms.

„Emirates“ stadione užtikrinta pergalę iškovojo šeimininkai, Lonodon „Arsenal“ futbolininkai. Londoniečiai namuose 4:0 (2:0) nugalėjo lygos naujokę, „Watford“ ekipą. 3 vietą užimantys „kanonieriai“ į priekį išsiveržė jau 4-tą minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo čilietis Alexis Sanchezas. Antrą kamuolį į Heurelho Gomeso ginamus vartus pasiuntė 19-metis Alexas Iwobi.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ nemažino apsukų ir 48-ąją minutę šeimininkų gynėjas Hectoras Bellerinas pelnė trečią komandos įvartį. Paskutinį įvartį „Arsenal“ vienuolike pelnė 90-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo Theo Walcottas. Po pergales Londono klubas išlaikė trečią vietą su 58 taškais, tačiau yra nesužaidė dar vienų rungtynių. „Watford“ su 37 taškais užima 14-tą vietą, tačiau taip pat turi vienas rungtynes atsargoje.