west brom

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „west brom“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „west brom“.

Kloppas apstulbęs po vartininko įvarčio: „Nesu to matęs savo gyvenime“

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas pakomentavo vartininko Alissono įvartį rungtynėse su „West Brom“ (2:1). „Turėjome daug gerų momentų, tačiau varžovai puikiai gynėsi. Teko stengtis tarsi išprotėjusiems... Žaidėme toliau, nors prieš tokias komandas kaip „West Brom“ nėra lengva žaisti. Rungtynių pabaigoje mums reikėjo Alissono, kad pašalintume problemą. Tas neįtikėtinas smūgis galva... Nieko panašaus nesu matęs per savo karjerą. Beprotybė.
2021-05-17

Absurdiška situacija „Premier“ lygoje: teisėjas atšaukė, įskaitė ir dar kartą atšaukė įvartį

Šeštadienį nervingose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „West Brom“ 1:0 nugalėjo „Brighton ekipą, o daugiausiai apkalbų susilaukė epizodas 29-ąją mačo minutę. Teisėjas Lee Masonas skyrė baudos smūgį į „West Brom“ vartus. Lewisas Dunkas po teisėjo švilpuko užklupo varžovų vartininką nepasiruošusį ir įmušė įvartį, tačiau neturėjo kada džiaugtis, nes L.Masonas čia pat savo gestu parodė, kad neįskaito įvarčio. „Brighton“ žaidėjai tada apsupo teisėją, kuris pakeitė nuomonę ir įskaitė įvartį.
2021-02-28

Atsigavimo ženklai – „Arsenal“ nugalėjo 2 kartą iš eilės

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Brighton“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę iš eilės. Alireza Jahanbakhshas 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Berndas Leno sėkmingai atrėmė kamuolį. Rungtynių teisėjas Martinas Atkinsonas antrojo kėlinio pradžioje pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nusprendė „Arsenal“ komandos nebausti ir vienuolikos metrų baudinio neskyrė.
2020-12-29

„Liverpool“ prarado taškus prieš „Premier“ lygos autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp čempiono titulą ginančio „Liverpool“ ir priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojančio „West Brom“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Sadio Mane 12-ąją minutę krūtine susistabdęs kamuolį puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0. Mohamedas Salah 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.
2020-12-27

„Manchester United“ ir „Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo pergales

„Manchester United“ ekipa 18-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse 2:1 (2:0) įveikė vieną iš autsaiderių „West Brom“ klubą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Romelu Lukaku (27 min.) ir Jesse Lingardas (35 min.). Rezultatą antrajame kėlinyje sušvelnino Garethas Barry (77 min.). „ManUtd“ Anglijoje - antri (41 tšk.), „West Brom“ devyniolikti (14 tšk.). Kitose rungtynėse „Liverpool“ 4:0 (3:0) nušlavė „Bournemouth“. Įvarčius pelnė Phillipe Coutinho (20 min.), Dejanas Lovrenas (26 min.
2017-12-17

„Leicester“ klubas patvirtino Craigą Shakespeare'ą nuolatiniu treneriu

Šį sezoną trenerį Claudio Ranieri atleidęs „Leicester City“ oficialiai pranešė, kad po italo atleidimo laikinuoju treneriu dirbęs Craigas Shakespeare'as ir toliau vadovaus komandai. Su anglu pasirašyta trijų metų sutartis. Birmingame gimęs 53 metų futbolo specialistas „Leicester“ pagrindinei komandai vadovavo nuo vasario mėnesio ir su komanda „Premier“ lygoje finišavo 12-oje pozicijoje.
2017-06-08

Aristokratai iš Londono tapo Anglijos futbolo karaliais!

Likus dar dviem rungtynėms iki Anglijos „Premier“ lygos pabaigos, Londono „Chelsea“ ekipa tapo čempione. Jie svečiuose 1:0 palaužė „West Bromwich Albion“ ekipą ir užsitikrino čempionų taurę. Nors visas rungtynes žaidimas buvo klampus, o aikštės šeimininkai puikiai gynėsi bei neleido „aristokratams“ mušti, viskas apsivertė 83-ąją minutę, kai pergalingą smūgį atliko po keitimo aikštėje pasirodęs Michy Batshuayius. „BBC.
2017-05-12

Dar viena pergalė ir „Arsenal“ pavijo lyderius

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos septynerios aštuntojo turo rungtynės. Londono „Arsenal“ iškovojo pergalę ir susilygino su „Manchester City“. Londono klubas namuose 3:2 nugalėjo „Swansea“ ekipą. Dublį pelnė Theo Walcottas. Po jo rezultatą sušvelnino Gilfy Sigurdssonas, bet pergalę „Arsenal“ klubui užtikrino Mesutas Ozilas. „Manchester City“ klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su Liverpulio „Everton“. Komandoms po įvartį įmušė Romelu Lukaku ir Nolito.
2016-10-15

„Premier“ lygoje „Arsenal“ iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios 36-to turo rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa prieš „Norwich“ klubą. „Emiratų“ stadione Londono „Arsenal“ klubas priėmė „Norwich“ ekipą, visgi šeimininkai varžovus pasitiko nesvetingai.
2016-04-30

„Man City“ išvykoje sumindžiojo „Chelsea“ futbolininkus

„Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos šešios 34-to turo rungtynės. „Stamford Bridge“ stadione susitiko šį sezoną stebuklų nedemonstruojantys Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ futbolininkai. Šeimininkai, „Chelsea“ futbolininkai rodos vėl įkrito į duobę.