0

Šeštadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos ketverios 32 turo rungtynės. Svarbią pergalę ir laikinai vietą didžiajame ketverte susigrąžino Londono „Arsenal“ ekipa. Trenerio Arsene‘o Wengero treniruojama ekipa išvykoje rezultatu 2-1 įveikė „West Brom“.

Susitikimo pradžioje vyko apylygė kova, bet pirmi įvartį pelnė svečiai. 20 minutę kairiajame atakos krašte Gervinho atliko puikų reidą varžovų baudos aikštelės link, o pergudravęs varžovą suteikė galimybę pasižymėti Tomašui Rosicky, kuria čekas pasinaudojo.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šimtaprocentinės progos neišnaudojo „kanonierių“ saugas Aaronas Ramsey. Sienele sužaidęs Santi Cazorlos ir Oliviero Giroudo duetas pergudravo visą priešininkų komandos gynybą, bet vos iš kelių metrų turėjęs smūgį atlikti velsietis tai padarė netiksliai.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai didino apsukas ir keitimais stiprino savo puolimą. Antrajame kėlinyje sužaidus 25 minutes visos „West Brom“ komandos pastangos pasiteisino.SQ

Už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo „Arsenal“ klubo vidurio gynėjas Peras Mertesackeris, todėl šeimininkai įgijo kiekybinę persvarą. Negana to, vokietis prasižengė savo baudos aikštelėje, todėl arbitras Howardas Webbas į Londono komandos vartus paskyrė ir vienuolikos metrų baudinį.

Nors ir neužtikrintai, bet įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Jamesas Morrisonas ir rezultatas tapo 1-2. Įvartį įmušę „West Brom“ komandos futbolininkai per likusias kėlinio minutes žaidė tarsi „ant sparnų“.

Deja, bet per likusį antrojo kėlinio laiką šeimininkai rezultato taip ir neišlygino, o svarbią pergalę ir tris taškus iškovojo „Arsenal“ ekipa. Pastaroji turnyrinėje lentelėje laikinai aplenkė Londono „Chelsea“ klubą ir kyla į ketvirtąją poziciją.

Rezultatai: „West Brom“ 1 – 2 „Arsenal“ 20‘ [0 – 1] Tomas Rosicky 50‘ [0 – 2] Tomas Rosicky 70‘ Per Mertesacker („Arsenal“) – raudona kortelė 71‘ [1 – 2] James Morrison (11 m)

„Reading“ 0 – 2 „Southampton“ 35‘ [0 – 1] Jay Rodriguez 72‘ [0 – 2] Adam Lallana

„Norwich City“ 2 – 2 „Swansea City“ 35‘ [0 – 1] Michu 40‘ [1 – 1] Robert Snodgrass 60‘ [2 – 1] Michael Turner 75‘ [2 – 2] Luke Moore

„Stoke City“ 1 – 3 „Aston Villa“ 9‘ [0 – 1] Gabriel Agbonlahor 80‘ [1 – 1] Michael Kightly 87‘ [1 – 2] Matthew Lowton 90‘ [1 – 3] Christian Benteke