Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios 36-to turo rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa prieš „Norwich“ klubą.

„Emiratų“ stadione Londono „Arsenal“ klubas priėmė „Norwich“ ekipą, visgi šeimininkai varžovus pasitiko nesvetingai. „Kanonieriai“ namuose šventė pergalę rezultatu 1:0 (0:0). Blankiai pirmam kėlinį žaidę „Arsenal“ futbolininkai atrodė silpnesni už varžovus, o „Norwich“ saugas Nathanas Redmondas turėjo dvi puikias progas pasižymėti, tačiau „Arsenal“ vartuose puikiai stovėjo Petras Čechas.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ futbolininkai pradėjo atakuoti kiek dažniau ir 59-ąją minutę pasižymėjo Danny Welbeckas, kuris į aikštę įbėgo tik 56-ąją minutę. Per likusią rungtynių dalį svečiai auksinių progų pasižymėti neturėjo ir „Arsenal“ futbolininkai iškovojo tris taškus.

Po pergalės „Arsenal“ klubas užima 3 vietą su 67 taškais ir turi 8 taškų persvarą prieš Londono „West Ham“ ir Mančesterio „United“ klubus. Tiesa, „West Ham“ klubas yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau, o „United“ – dvejomis. „Norwich“ su 31 tašku užima 19-tą vietą ir yra iškritimo zonoje.