t. deeney

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „t. deeney“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „t. deeney“.

„Watford“ kapitonui – griežta bausmė

„Watford“ kapitonui Troy Deeney prasidėjo priverstinės švenčių atostogos. 29-erių puolėjas sulaukė „Premier“ lygos nemalonės. Futbolininkas diskvalifikuotas ketverioms rungtynėms. T. Deeney bus priverstas praleisti mačus su „Brighton & Hove Albion“, „Leicester City“, „Swansea City“ ir „Manchester City“. „Watford“ kapitonui bausmė skirta už raudoną kortelę, kurią puolėjas užsidirbo 33-ąją rungtynių namie su „Huddersfield Town“ minutę, kai neleistinai sustabdė Colliną Quanerį.
2017-12-20

„Premier“ lygoje „Liverpool“ rungtynių gale išplėšė lygiąsias prieš „Chelsea"

Trečiadienį vakare „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės tris 37-ojo turo rungtynės. Bene įdomiausios rungtynės įvyko Liverpulyje, „Anfield“ stadione, tarp „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ ekipų. Savo žiūrovų akivaizdoje „Liverpool“ futbolininkai rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti lygiąsias rezultatu 1:1 (0:1). Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau greito įvarčio „raudoniesiems“ pelnyti nepavyko.
2016-05-12

„Premier“ lygoje „Arsenal“ iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios 36-to turo rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa prieš „Norwich“ klubą. „Emiratų“ stadione Londono „Arsenal“ klubas priėmė „Norwich“ ekipą, visgi šeimininkai varžovus pasitiko nesvetingai.
2016-04-30

„Premier“ lygoje „Leicester“ ir toliau artėja prie čempionų titulo

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios rungtynės. Ir toliau savo fantastišką žygį tęsia Lesterio „City“. „Lapės“ išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Pirmą vietą užimanti Lesterio „City“ ekipa Londone iškovojo dar trys taškus. Vienintelį rungtynių įvartį 34-ąją minutę po Jamie Vardy perdavimo pelnė Riyiadas Mahrezas.