Trečiadienį vakare „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės tris 37-ojo turo rungtynės.

Bene įdomiausios rungtynės įvyko Liverpulyje, „Anfield“ stadione, tarp „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ ekipų. Savo žiūrovų akivaizdoje „Liverpool“ futbolininkai rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti lygiąsias rezultatu 1:1 (0:1).

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau greito įvarčio „raudoniesiems“ pelnyti nepavyko. „Chelsea“ klubas sėkmingai atlaikę „Liverpoolio“ šturmą sukilo į puolimą ir 32-ąją minutę Edenas Hazardas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Belgas savo reidu suklaidino kelis varžovų gynėjus, o kamuolį stpiriu smūgiu pasiuntė į apatinį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ užspaudė „Chelsea“ ekipos futbolininkus jų baudos aikštelėje ir stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau bandymai buvo bevaisiai, o „Chelsea“ surengtos kontratakos ne kartą galėjo pasibaigti įvarčiu. Visgi, „Anfield“ stadione futbolo dievai šypsojosi šeimininkams ir per pridėtą laiką po keitimo pasirodęs Christianas Benteke pasinaudojo varžovų vartininko klaida ir rezultatą išlygino.

Lygiosios nepakeitė nei vienos ekipos situacijos turnyrinėje lentelėje. „Liverpool“ su 59 taškais liko aštuntas, o „Chelsea“ su 49 tšk. – devintas.

Paaiškėjo visos „Premier“ lyga paliksiančios ekipos

Sunderlande, vietos „Sunderland“ klubas išsaugojo savo vietą „Premier“ lygoje. „Juodosios katės“ namuose netikėtai 3:0 (2:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“ ekipą. 2 įvarčius nugalėtojams pelnė Lamine Kone, vieną pridėjo Patrickas van Aanholtas.

Po pergalės „Sunderland“ užsitikrino 17-ąją vietą su 38 taškais. Savo viltis žaisti kitų metų stipriausiame Anglijos čempionate prarado Niukaslo „United“ bei „Norwich“ klubai prieš paskutines rungtynes turėdami po 34 taškus. Kiek anksčiau iš lygos pasitraukė Birminghamo „Aston Villa“ klubas.