norwich

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „norwich“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „norwich“.

„Premier“ lygoje – „Brentford“, „Leicester City“ ir „Norwich“ pergalės

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergale iškovojo „Brentford“, „Leicester“ ir „Norwich“ komandos. „Brentford namuose 2:0 palaužė „West Ham“ futbolininkus ir pratęsė pergalių seriją iki dviejų. 48-ą minutę pasižymėjo Bryanas Mbeumo, o 64-ą – Ivanas Toney. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Leicester City“ namuose 2:1 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus bei įgijo trijų taškų pranašumą bei pakilo į devintą poziciją.
2022-04-10

Supykęs „Tottenham“ saugas susikibo su sirgaliu

Vakar vykusios Anglijos FA taurėje rungtynės nesėkmingai susiklostė Jose Mourinho treniruojamiems Londono „Tottenham“ klubui, kuris po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo „Norwich“ ir iškrito iš turnyro. Bet mačas įsiminė ne tik pralaimėjimu, o ir skandalu. Pranešama, kad įžeidinėjimų neapsikentęs komandos saugas Ericas Dieris pakilo nuo atsarginių suolo, puolė į tribūną, kur ėmėsi aiškinti su vienu iš sirgalių.
2020-03-05

Sensacija: „Norwich“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Manchester City“ ekipai

Po rinktinių pertraukos į Anglijos „Premier“ lygos kovas sugrįžę „Manchester City“ patyrė pirmą pralaimėjimą šiame sezone. Jie rezultatu 2 – 3 nusileido prieš „Norwich“. Pepo Guardiolos auklėtiniams tai yra nemažas smūgis, kadangi po vos penkių turų jie nuo lyderių „Liverpool“ atsilieka jau penkiais taškais. Puikiai rungtynes pradėję „Norwich“ vieni per pirmą pusvalandį įgijo dviejų įvarčių persvarą.
2019-09-15

„Premier“ lygoje „Liverpool“ rungtynių gale išplėšė lygiąsias prieš „Chelsea"

Trečiadienį vakare „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės tris 37-ojo turo rungtynės. Bene įdomiausios rungtynės įvyko Liverpulyje, „Anfield“ stadione, tarp „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ ekipų. Savo žiūrovų akivaizdoje „Liverpool“ futbolininkai rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti lygiąsias rezultatu 1:1 (0:1). Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau greito įvarčio „raudoniesiems“ pelnyti nepavyko.
2016-05-12

„Premier“ lygoje „Arsenal“ iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios 36-to turo rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa prieš „Norwich“ klubą. „Emiratų“ stadione Londono „Arsenal“ klubas priėmė „Norwich“ ekipą, visgi šeimininkai varžovus pasitiko nesvetingai.
2016-04-30

„Man City“ išvykoje sumindžiojo „Chelsea“ futbolininkus

„Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos šešios 34-to turo rungtynės. „Stamford Bridge“ stadione susitiko šį sezoną stebuklų nedemonstruojantys Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ futbolininkai. Šeimininkai, „Chelsea“ futbolininkai rodos vėl įkrito į duobę.
2016-04-16

„Premier“ lygoje „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Man City“ nušlavė savo varžovus

„Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos septynios 32 turo rungtynės. Net 3 klubai iškovojo pergales rezultatu 4:0, tai padaryti pavyko Londono „Arsenal“, Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ ekipoms. „Emirates“ stadione užtikrinta pergalę iškovojo šeimininkai, Lonodon „Arsenal“ futbolininkai. Londoniečiai namuose 4:0 (2:0) nugalėjo lygos naujokę, „Watford“ ekipą.
2016-04-02

„Premier“ lygoje „Leicester“ ir toliau artėja prie čempionų titulo

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios rungtynės. Ir toliau savo fantastišką žygį tęsia Lesterio „City“. „Lapės“ išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Pirmą vietą užimanti Lesterio „City“ ekipa Londone iškovojo dar trys taškus. Vienintelį rungtynių įvartį 34-ąją minutę po Jamie Vardy perdavimo pelnė Riyiadas Mahrezas.
2016-03-19

„Premier“ lygoje netikėta „Sunderland“ pergalė prieš Mančesterio „United“, Londono „Chelsea“ varžovams varžovams atseikėjo 5 įvarčius

Anglijoje šeštadienį prasidėjo 26-asis „Premier“ lygos turas. Pirmieji į kovą stojo „Sunderland“ ir Mančesterio „United“ klubai. Dėl išlikimo kovojantis „Sunderland“ futbolininkai namuose sulaukė 5-oje vietoje esančiu Mančesterio „United“ futbolininkų vizito. Nors aiškiu favoritu buvo laikomas „United“ klubas, „raudoniesiems velniams“ išsivežti pergalės nepavyko. Rungtynės baigėsi „Sunderland“ pergalė rezultatu 2:1 (1:1). Pirmasis įvartis krito jau 3-ąją rungtynių minutę.
2016-02-13

„Premier“ lygoje J.Vardy nepasigailėjo „Liverpool“ futbolininkų

Antradienį netradiciškai buvo sužaistos aštuonios „Premier“ lygos rungtynės. Ir toliau stebuklą kuria „Leicester“ futbolininkai, kurie šįkart namuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Liverpool“ vienuolikę. „Premier“ lygoje prieš sezoną daugelio nurašyti Leicester „City“ futbolininkai ir toliau išlaiko pirmą poziciją lygoje. Lapės namuose nepasigailėjo ir legendinio „Liverpool“ klubo. Pirmjame kėlinyje abi komandos žaidė atvirą, atakuojantį futbolą, tačiau nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko.