0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje startavo 9-ojo turo rungtynės. Tikriausiai didžiausias netikėtumas buvo užfiksuotas Liverpulyje, kur vietos „Liverpool“ ekipa nesugebėjo įveikti naujokės „Norwich City“ vienuolikės. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 1-1.

Šiame susitikime pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kurie persvarą įgijo tik per pridėtą pirmojo kėlinio minutę, kuomet kamuolį į svečių vartus tiksliai pasiuntė Craigas Bellamy.

Antrame kėlinyje sužaidus 15 minučių rezultatas tapo lygus. Vos po keitimo aikštėje pasirodęs Grantas Holtas sugebėjo atstatyti persvarą rungtynėse.

Kadangi per likusį laiką aikštėje daugiau niekas nepasikeitė, nuaidėjus mačo arbitro švilpukui, reiškiančiam susitikimo pabaigą, buvo užfiksuotos netikėtos lygiosios.

Rezultatai:

„Liverpool“ 1 – 1 „Norwich City“

45' [1 – 0] Craig Bellamy, 60' [1 – 1] Grant Holt.

„Woves“ 2 – 2 „Swansea City“

23' [0 – 1] Danny Graham, 35' [0 – 2] Joseph Allen, 85' [1 – 2] Kevin Doyle, 86' [2 – 2] Jamie O'Hara.

„Newcastle“ 1 – 0 „Wigan“

81' [1 – 0] Yohan Cabaye

„Bolton“ 0 – 2 „Sunderland“

82' [0 – 1] Stephane Sessegnon, 90' [0 – 2] Nicklas Bendtner.

„Aston Villa“ 1 – 2 „West Brom“

23' [1 – 0] Darren Bent (11m.), 45' [1 – 1] Jonas Olsson, 57' [1 – 2] Paul Sharner, 34' Chris Herd („Aston Villa“).