Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bellamy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bellamy“.

Holivudo aktorę Kate Hudson mylimasis iškeitė į seksualią gražuolę

Ne naujiena, kad 35-erių Holivudo žvaigždė Kate Hudson prieš kelis mėnesius išsiskyrė su mylimuoju, grupės „Muse“ lyderiu Mattu Bellamy. Paaiškėjo, į kokią mados pasaulio gražuolę savo mylimąją iškeitė populiarus rokeris. 25-erių modelis Elle Evans išgarsėjo nusifilmavusi Robino Thicke‘o ir Pharello Williamso kūrinio „Blurred Lines“ vaizdo klipe. Jame apsinuoginusi gražuolė pikantiškų kadrų nevengia ir socialinio puslapio paskyroje.
2015-04-22

„Liverpool“ su „Oldham“ vargo tik pusvalandį

Anglijos „FA“ taurės turnyre startavo trečiojo etapo rungtynės. Penktadienio vakarą žaistose vienintelėse rungtynėse „Premier“ lygos grandas „Liverpool“ klubas, „Anfield“ stadione sutriuškino „Oldham Athletic“ vienuolikę rezultatu 5-1 ir užsitikrino kelialapį į sekantį etapą. Trečiame anglų divizione („League One“) rungtyniaujantis „Oldham Athletic“ klubas pirmame kėlinyje su šeimininkais rungtyniavo kaip lygūs su lygiais.
2012-01-07

C.Bellamy ir S.Gerrardo įvarčiai lėmė „Liverpool“ pergalę

Vienintelėse penktadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „Liverpool“ klubas, namie 3-1 įveikęs „Newcastle“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Craigas Bellamy, o trečią kartą varžovų vartininką žiūrovų džiaugsmui nuginklavo po traumos atsigavęs kapitonas Stevenas Gerrardas. Šeimininkai dominavo pradžioje, tačiau 25 minutę svečiai netikėtai įsiveržė į priekį, kai Yohano Cabaye perduotą kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė gynėjas Danielis Aggeris.
2011-12-31

„Liverpool“ klubas nesugebėjo įveikti lygos naujokės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje startavo 9-ojo turo rungtynės. Tikriausiai didžiausias netikėtumas buvo užfiksuotas Liverpulyje, kur vietos „Liverpool“ ekipa nesugebėjo įveikti naujokės „Norwich City“ vienuolikės. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 1-1. Šiame susitikime pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kurie persvarą įgijo tik per pridėtą pirmojo kėlinio minutę, kuomet kamuolį į svečių vartus tiksliai pasiuntė Craigas Bellamy.