Anglijos „FA“ taurės turnyre startavo trečiojo etapo rungtynės. Penktadienio vakarą žaistose vienintelėse rungtynėse „Premier“ lygos grandas „Liverpool“ klubas, „Anfield“ stadione sutriuškino „Oldham Athletic“ vienuolikę rezultatu 5-1 ir užsitikrino kelialapį į sekantį etapą.

Trečiame anglų divizione („League One“) rungtyniaujantis „Oldham Athletic“ klubas pirmame kėlinyje su šeimininkais rungtyniavo kaip lygūs su lygiais. Nors „raudonieji“ ir atrodė šiek tiek pranašesni, svečių ekipa rankų nenuleido ir pavojingais išpuoliais kėlė grėsmę varžovų vartams.

28-ą susitikimo minutę „Oldham“ aistruoliams buvo dėl ko džiaugtis, kadangi jų palaikomos komandos puolėjas Robbie Simpsonas tolimu ir tiksliu smūgiu sugebėjo nuginkluoti „Liverpool“ ekipos vartų sargą Pepe Reina

Vos po kelių akimirkų rezultatas tapo lygus. „Raudonųjų“ puolėjas Craigas Bellamy atstatė rungtynėse pusiausvyrą ir šeimininkų aistruolių nuotaikos „Anfield“ stadione kur kas pagerėjo.

Iki pirmo kėlinio pabaigos likus žaisti vos vienai minutei, mačo arbitras į svečių vartus paskyrė abėjotiną 11 m. baudinį. Jį be didesnių problemų realizavo „Liverpool“ komandos kapitonas Stevenas Gerrardas, todėl pirmą rungtynių dalį šeimininkai baigė pirmaudami rezultatu 2-1.

Antrame kėlinyje „raudonųjų“ persvarą padidino 68-ą minutę įmuštas saugo Jonjo Shelvey įvartis, todėl tai „Liverpool“ aistruoliams sukėlė dar daugiau džiaugsmo.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Andrew Carrollas 89-ą susitikimo minutę šeimininkų persvarą pavertė triuškinančia, tuo pačiu nutraukdamas ir užsitęsusį asmeninį įvarčių badą.

„Oldham Athletic“ buvo tas klubas, kurio dėka Andrew Carrollas pagaliau nutraukė užsitęsusį asmeninį įvarčių badą.

Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Stewartas Downingas, kuris įvartį pelnė per pridėtą mačo arbitro laiką. Ši pergalė leido „Liverpool“ klubui iškovoti kelialapį į sekantį „FA“ taurės etapą.

Savo komandą tribūnose palaikė ir urugvajietis Luisas Suarezas.

„Liverpool“ 5 – 1 „Oldham Athletic“

28' [0 – 1] Robbie Simpson

30' [1 – 1] Craig Bellamy

45' [2 – 1] Steven Gerrard (11m.)

68' [3 – 1] Jonjo Shelvey

89' [4 – 1] Andrew Carroll

90' [5 – 1] Stewart Downing