0
TV3

Šeštadienį 22-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą pradėjo „Norwich City“ ir Londono „Chelsea“ klubai. Rungtynės pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

Rungtynių pradžioje abi komandos pradėjo aktyviai – pirmąjį šansą pasižymėti turėjo „Norwich“ futbolininkai, kai Anthony Pilkingtono perdavimą atmušė vartininkas Petras Čechas, na, o Steve'as Morrisonas smūgiavo į svečių gynėją.

10-ą minutę Grantas Holtas dar kartą turėjo galimybę išvesti šeimininkus į priekį, bet po puikaus Morrisono perdavimo, puolėjas nesugebėjo sėkmingai užbaigti atakos.

„Chelsea“ taip pat bandė kurti atakas, tačiau dažnai jų bandymai pakelti kamuolį į baudos aikštelę, ar prasiveržti link „kanarėlių“ vartų, buvo lengvai numalšinami arba tiesiog svečiai nesugebėdavo sėkmingai užbaigti atakų.

Galbūt kiek rimtesni bandymai smūgiuoti buvo Danielio Sturridge'o ir Juano Mato smūgiuoti kamuoliai, tačiau Johnas Ruddy juos be problemų sulaikė.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ turėjo kur kas rimtesnių galimybių pasižymėti tačiau ir vėl progų išnaudoti vis nepavykdavo – 60-ą minutę Jose Bosingwa atidavė puikų perdavimą Fernando Torresui, tačiau ispanas nesugebėjo išnaudoti puikaus šanso ir šovė pro šalį.

Dar po kelių minučių Mata turėjo šansą, kai prasiveržė kraštu ir smūgiavo į vartus, bet Ruddy ir vėl nepaliko vilčių varžovui. Kiek vėliau Raulio Meireleso smūgis skriejo vos aukščiau skersinio.

72-ą minutę Ramiresas paleido galingą šūvį į „Norwich“ vartus, bet vartininkas ir vėl sužaidė patikimai, sugavęs smūgiuotą kamuolį.

„Chelsea“ ir toliau aktyviai spaudė „geltonuosius“, bet fortūna nebuvo „mėlynųjų“ pusėje, net ir tada, kai aikštėn buvo įleistas Romelis Lukaku.

Rungtynės pasibaigė rezultatu 0-0 – tai pirmosios abiejų klubų lygiosios po trijų pergalių serijos.