0

Šeštadienį prasidėjo visą vasarą lauktas naujasis Anglijos "Premier" lygos sezonas, kuriame ginklus tarpusavyje surems stipriausios šalies komandos.

"Anfield" stadione pirmosios rungtynės įvyko tarp vietos "Liverpool" ir "Stoke City". Pirmąją sezono pergalę rezultatu 1-0 iškovojo Brendano Rodgerso auklėtiniai.

Vienintelį bei pergalingą įvartį Liverpulio ekipoje pelnė puolėjas Danielis Sturridge‘as, kuris varžovų vartininką iš maždaug 20 metrų nuginklavo 37-ąją minutę.

"Stoke City" ekipa rungtynių pabaigoje turėjo puikią galimybę išplėšti lygiąsias, tačiau naujasis "raudonųjų" vartininkas Simonas Mignolet atrėmė Jonathano Walterso 11 metrų baudinį.

Kitame susitikime Londono "Arsenal" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo "Aston Villa", kuri rezultatu 1-3 nugalėjo šeimininkus.

Pirmąjį įvartį "kanonierių" ekipoje pelnė Olivieris Giroud, tačiau kiek vėliau Christianas Benteke išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje tas pats futbolininkas nuo 11 metrų žymos 62-ąją minutę išvedė Birmingemo ekipą į priekį.

Galutinį tašką artėjant rungtynėms į pabaigą padėjo Antonio Luna.

Taip pat nesėkmingas debiutas buvo Liverpulio "Everton" ekipai, kuri sužaidė lygiosiomis su "Norwich City".