olivieris giroud

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olivieris giroud“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olivieris giroud“.

Nerimas Prancūzijos stovykloje: draugiškose rungtynėse susižeidė Benzema

Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Bulgarijos futbolininkus. Karimas Benzema 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Kylianas Mbappe 27-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-06-09

Londono „Arsenal“ po pertraukos palaužė „Southampton“

Kol daugelio akys buvo nukrypę į Madridą, kur virė Čempionų lygos kovos, Londono „Arsenal“ antrajame kėlinyje 2:0 įrodė pranašumą svečiuose prieš „Southampton“. Pirmasis įvartis krito 60-ąją minutę, jį pelnė Alexis Sanchezas. Pergalę 83-ąją minutę įtvirtino Olivieris Giroud. Po šios pergalės „gunnerių“ treneris Arsene`as Wengeras kalbėjo: „Buvo nebloga pergalė. Sanchezas niekada nepasiduoda.
2017-05-11

Londono „Arsenal“ sudorojo penktos lygos klubą

Po košmariškos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio serijos su Miuncheno „Bayern“, Londono „Arsenal“ FA taurės ketvirtfinalyje net 5:0 sudorojo „Lincoln“ klubą, kuris rungtyniauja penktoje pagal pajėgumą lygoje. „Lincoln“ kelyje iki ketvirtfinalio jau buvo eliminavusi vieną „Premier“ lygos klubą „Burnley“. Tiesa, pirmas įvartis krito tik per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai pasižymėjo Theo Walcottas.
2017-03-11

NBA žaidėjas užsimanė nusipirkti „Premier“ lygos klubą

Britas Luolas Degas užaugo netoli Selhurst Park miesto, tačiau savo mėgstamiausia komanda vadina „Arsenal“. NBA žaidėjas nusprendė įsigyti kitą „Premier“ lygos klubą. Los Andželo „Lakers“ komandos lengvasis krašto puolėjas įsigeidė nusipirkti „Crystal Palace“ ekipą. Sausio 12-ąją NBA klubai Denverio „Nuggets“ ir Indianos „Pacers“ susitiks Londono „O2“ arenoje.
2017-01-05

„Arsenal“ paskutinę minutę apvogė „Manchester United“

Šeštadienio popietę Anglijoje susikovė du futbolo galiūnai „Manchester United“ ir „Arsenal“. Po įtemptos kovos ir priešpaskutinę minutę pelnyto įvarčio komandos „Old Trafford“ stadione pasidalino po tašką. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, o, nors kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, „raudonieji velniai“ puolė pavojingiau ir į vartų stačiakampį smūgiavo dažniau. Tai davė vaisių 68-ąją minutę, kai pasižymėjo Juanas Mata.
2016-11-19

EURO 2016 startas: Prancūzija per plauką išnešė sveiką kailį prieš rumunus

Futbolo mylėtojų iš viso pasaulio ilgai lauktas Europos čempionatas penktadienio vakarą startavo šeimininkų prancūzų ir rumunų rungtynėmis, kuriose, neabejotini favoritai Prancūzijos futbolininkai, tik paskutinėmis rungtynių minutėmis išsigelbėjo, iškovojo 3 taškus ir vos nesugadino savo šaliai čempionato atidarymo šventės. Prieš rungtynių pradžią Stade de France stadione buvo surengtas įspūdingas atidarymo renginys, kuriame grojo ir garsus muzikos prodiuseris Davidas Guetta.
2016-06-10

„Manchester City“ ir „Arsenal“ dvikovoje užfiksuotos rezultatyvios lygiosios

Sekmadienį „Premier“ lygoje buvo sužaistos dar tris 37-ojo turo rungtynės. „Etihad“ stadione dėl trečios vietos turnyrinėje lentelėje susikovė Manchesterio „City“ ir Londono „Arsenal klubai. Dėl trečios vietos kovojusios ekipos išsiskyrė taikiai, 2:2 (1:1). Pirmąjį įvartį jau 8-ąją minutę pelnė šeimininkų puolėjas Sergio Aguero. Argentinietis po Fernandinho perdavimo patogiai sau „pasistatė“ kamuolį ir nepaliko vilčių „Arsenal“ vartus ginančiam Petrui Čechui.
2016-05-08

Anglijos futbolo pirmenybių antrojo turo rungtynėse vicečempionas nugalėjo čempioną

Sekmadienį vykusiose pagrindinėse 2015-2016 metų Anglijos futbolo elito lygos ("Premier League") antrojo turo rungtynėse šalies vicečempionas "Manchester City" klubas namuose 3:0 (1:0) sutriuškino čempionę Londono "Chelsea" vienuolikę. Po įvartį į svečių vartus įmušė Sergio Aguero (32 min.), Vincentas Kompany (79 min.) ir Fernandinho (85 min.
2015-08-16

„Premier“ lygos starte – „Liverpool“ šventė pergalę, o „Arsenal“ patyrė pralaimėjimą

Šeštadienį prasidėjo visą vasarą lauktas naujasis Anglijos "Premier" lygos sezonas, kuriame ginklus tarpusavyje surems stipriausios šalies komandos. "Anfield" stadione pirmosios rungtynės įvyko tarp vietos "Liverpool" ir "Stoke City". Pirmąją sezono pergalę rezultatu 1-0 iškovojo Brendano Rodgerso auklėtiniai. Vienintelį bei pergalingą įvartį Liverpulio ekipoje pelnė puolėjas Danielis Sturridge‘as, kuris varžovų vartininką iš maždaug 20 metrų nuginklavo 37-ąją minutę.