Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Bulgarijos futbolininkus.

Karimas Benzema 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Kylianas Mbappe 27-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Antoine‘as Griezmannas 29-ąją minutę nuostabiu smūgiu per save nuginklavo vartininką ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Birsentas Karagerenas 79-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Olivieris Giroud 83-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino prancūzų pranašumą 2:0.

Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Vos antrąsias rungtynes nuo 2015 m. už Prancūzijos rinktinę žaidęs Karimas Benzema turėjo anksčiau laiko baigti draugišką mačą su Bulgarija.

K.Benzema traumą patyrė 40-ą minutę, o jį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pakeitė Oliveris Giroudas.

Kol kas nėra aišku, kokio rimtumo K.Benzema trauma, tačiau „Euro 2020“ Prancūzijai prasidės jau už savaitės, antradienį, rungtynėmis su Vokietija.

Pagal pirminę informaciją, K.Benzema patyrė tik kojos sumušimą.