Skambus PSG prezidento pareiškimas: Mbappe parduotas nebus

Paryžiaus „Saint – Germain“ prezidentas Nasseras Al-Khelaifi atskleidė, jog klubas neleis išvykti savo komandos žvaigždei Kylianui Mbappe.

„Kalbėsiu labai atvirai, K.Mbappe liks PSG ekipoje. Mes niekada jo neparduosime ir jis niekada nepaliks mūsų komandos nemokamai. Niekada neatskleidžiu žiniasklaidai detalių apie vykstančias derybas. Viskas, ką galiu pasakyti, tai, jog viskas klostosi gerai, tikiuosi, kad rasime bendrą sprendimą.

Tai yra Paryžius, jo šalis. Jis turi misiją ne tik būti futbolo žaidėju, bet ir reklamuoti „Ligue 1” čempionatą, savo šalį ir sostinę. Jis yra fantastiškas tiek kaip žmogus, tiek kaip atletas. Jis ateityje laimės „Ballon d‘Or“, esu tuo įsitikinęs 100%.

K.Mbappe turi viską, kad galėtų čia pasilikti. Kur jis galėtų išvykti? Kuris klubas gali šiuo metu varžytis su PSG atsižvelgiant į kuriamą projektą ir ambicijas?“,- pareiškė Prancūzijos komandos prezidentas.

K. Mbappe nuolat yra siejamas su išvykimu, nes jo sutartis su komanda galioja iki kitų metų vasaros, o naujos pasirašyti dar nepavyko.

Anot pranešimų, futbolininko paslaugomis itin domisi Madrido „Real“ klubas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų