kanonieriai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kanonieriai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kanonieriai“.

„Arsenal“ žais Urugvajaus rinktinės saugas

Londono „Arsenal“ įsigijo Urugvajaus rinktinės futbolininką Lucą Torreirą. „Kanonieriai“ už 22-ejų saugą sumokėjo jo sutartyje su Genujos „Sampdoria“ numatytą išpirką – 25 milijonus eurų. Urugvajietis rankomis su „Sampdoria“ sukirto 2015-aisiais, bet metams skolintas buvusiai komandai – „Pescara“. „Arsenal“ šią vasarą papildė vartininkas Berndas Leno, gynėjai Stephanas Lichtsteineris ir Sokratis Papastathopoulos.
2018-07-10

„Arsenal“ žais vartininkas iš Vokietijos

Londono „Arsenal“ stiprina vartininkų grandį. Antradienį futbolo klubas pranešė apie naują pirkinį – 26-erių vokietį Berndą Leno. Anglijos žiniasklaida praneša, kad „Arsenal“ už vartininką paklojo 22 milijonus eurų. B. Leno į Anglijos sostinę keliasi iš Lėverkuzeno „Bayer“, kur žaidė 2011–2018 metais. Vokietis rungtyniavo praėjusių metų FIFA konfederacijų taurės turnyre, o šiemet rengėsi pasaulio čempionatui, bet buvo priverstas užleisti vietą pasveikusiam Manueliui Neueriui.
2018-06-19

„Arsenal“ ir „Atletico“ žengė tvirtus žingsnius pusfinalių link

Įtikinamas pergales pirmosiose UEFA Europos lygos krtvirtfinalių rungtynėse iškovojo favoritai – Londono „Arsenal“ ir Madrido „Atletico“ futbolininkai. „Kanonieriai“ ketvirtadienį savo aikštėje 4:1 (4:1) sutriuškino Maskvos CSKA. Nors 9-ąją minutę Aaronas Ramsey išvedė šeimininkus į priekį, 15-ąją rezultatą išlygino Aleksandras Golovinas. Tada prasidėjo „Arsenal“ šou.
2018-04-05

Netikėtumas „Premier“ lygoje: „Arsenal“ pralaimėjo vidutiniokams

Londono „Arsenal“ pralaimėjo trečiąsias Anglijos „Premier“ lygos rungtynes iš eilės. Šįkart „kanonieriai“ sekmadienį svečiuose 1:2 (1:2) nusileido „Brighton and Hove Albion“ futbolininkams. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 2:0. 7-ąją minutę tikslus buvo Lewisas Dunkas, 26-ąją – Glennas Murray. „Arsenal“ iki pertraukos pavyko priartėti. 43-ąją minutę įmušė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Antrojoje rungtynių dalyje „Arsenal“ neišsigelbėjo.
2018-03-04

Ar „Arsenal“ nutrauks mūšių su „Liverpool“ prakeiksmą?

Londono „Arsenal“ futbolininkai penkeriose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse iš eilės negali įveikti „Liverpool“ klubo. Šios dvi garsios komandos vėl susitiks šiandien, 19-ojo turo mače. Šį savaitgalį baigsis pirmasis čempionato ratas. „Arsenal“ ir „Liverpool“ bei dar tris dvikovas savaitgalį tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. „Arsenal“ ir „Liverpool“ yra turnyro lentelės kaimynai.
2017-12-22

Anglijos futbolo lygoje santykius aiškinsis lyderiai

Futbolo gerbėjai nekantriai laukia sekmadienio. Poryt Anglijos čempionato rungtynėse ietis sukryžiuos garsiausi šios šalies klubai. „Manchester City“ kovos su Londono „Arsenal“, o Londono „Chelsea“ galynėsis su „Manchester United“. Šiuos, taip pat dar tris 11-ojo turo mačus, rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. „Arsenal“ futbolininkų Mančesteryje laukia itin sudėtingas egzaminas.
2017-11-03

Milžinų mūšyje „Liverpool“ aiškinsis santykius su „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygos trečiajame ture didžiausią susidomėjimą kels šios šalies milžinų „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkų dvikova. Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso savaitgalį parodys penkerias rungtynes. Sekmadienį Londono komandoje aikštėje jau turėtų pasirodyti po traumos atsigavęs Alexis Sanchezas. Po diskvalifikacijos žais ir Laurent‘as Koscielny.
2017-08-25

Anglijoje – „Chelsea“ ir „Arsenal“ mūšis

Šį savaitgalį prasideda Anglijos futbolo sezonas. Sekmadienį jis startuos Wembley stadione „Community Shield“ rungtynėmis, kuriose kovos praėjusio sezono „Premier“ lygos čempionas Londono „Chelsea“ klubas ir FA Cup (Futbolo asociacijos taurės) varžybų laimėtojas „Arsenal“. Šį mačą tiesiogiai nuo 16.00 val. rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas ir vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt.
2017-08-04

Anglijos čempionate – paskutinės kovos dėl bilietų į Čempionų lygą

Sekmadienį baigsis Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionatas. Nors čempionas jau aiškus, tačiau dar nežinomi du klubai, kurie pateks į pirmąjį ketvertą ir kitą sezoną žais UEFA Čempionų lygoje. Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas tiesiogiai nuo 16.55 val. rodys lemiamas „Liverpool“ komandos rungtynes. Ši ekipa namie priims „Middlesbrough“ futbolininkus. Per www.viaplay.
2017-05-19

„Premier“ lygoje „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Man City“ nušlavė savo varžovus

„Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos septynios 32 turo rungtynės. Net 3 klubai iškovojo pergales rezultatu 4:0, tai padaryti pavyko Londono „Arsenal“, Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ ekipoms. „Emirates“ stadione užtikrinta pergalę iškovojo šeimininkai, Lonodon „Arsenal“ futbolininkai. Londoniečiai namuose 4:0 (2:0) nugalėjo lygos naujokę, „Watford“ ekipą.