naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

NBA siaučiantis Domantas Sabonis prisiminė ir rinktinės reikalus bei mintimis apie juos pasidalino su oficialia FIBA svetaine. Lietuvos rinktinės aukštaūgis kalbėjo apie garbę atstovauti nacionalinei komandai ir FIBA langus.

NBA siaučiantis Domantas Sabonis prisiminė ir rinktinės reikalus bei mintimis apie juos pasidalino su oficialia FIBA svetaine. Lietuvos rinktinės aukštaūgis kalbėjo apie garbę atstovauti nacionalinei komandai ir FIBA langus.

REKLAMA

Priminsime, kad Lietuvos rinktinė jau yra užsitikrinusi bilietą į vasaros pabaigoje vyskiantį Pasaulio krepšinio čempionatą.

„Taip, visiškai, – sakė D.Sabonis. – Manau, kad tokios atrankos, kokias žaidėme ir mes dėl vietos pasaulio čempionate, suteikia galimybę krepšininkams, kurie turi šiek tiek mažiau tarptautinės patirties ir galbūt žaidžia mažiau minučių.

Tai kartu suteikia daugiau pasirinkimo treneriams ateityje, ką kviesti į komandą. Mums labai svarbu turėti jaunų žaidėjų, kurie turi mažesnę tarptautinių rungtynių su rinktine patirtį, bet ją įgavę gali būti pasiruošę padėti rinktinei, kai to komandai reikės.“

REKLAMA

Prabėgusiame Europos čempionate lietuviai krito aštuntfinalyje prieš ispanus. Mūsiškių gretose ryškiausios žvaigždės buvo Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis, bet solidžiais pasirodymais lepino ir Ignas Brazdeikis bei Rokas Jokubaitis.

REKLAMA

„Kol kas jie abu rinktinėje žaidė puikiai. Bet kartu aš žinau, kad geriausi dalykai dar tik ateis ir jų lauks ateityje. Jie greitai prisitaikė ir mokosi beir jau dabar yra pasiruošę iššūkiams bei jų laukiančioms atsakomybėms“, – tikino D. Sabonis.

„Mes visi esame kartu, kad sudarytume vieningą ir labai solidžią grupę. Esame motyvuoti ir pasirengę padėti kiekvienam tobulėti ir kiekvienais metais tapti vis geresniais“, – pridūrė krepšininkas.

REKLAMA

„Konkurencija yra didžiulė, bet turėjome iškovoti vietą pasaulio čempionate. Tai buvo vienintelis variantas. Lietuva ta rinktinė, kuri privalo dalyvauti kekviename turnyre ir kovoti su geriausiais varžovais.

Svarbu dalyvauti kiekviename turnyre ir kautis su geriausiais pasaulyje, nes Europos krepšinio lygis yra labai aukštas.  Esame įsipareigoję išlaikyti Lietuvos vardą tarp stipriausių pasaulio komandų gretų“, – mintimis su FIBA oficialiu puslapiu dalijosi D. Sabonis.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jo, rinktinėje visi kaunasi dėl vieno tikslo. O jų noras yra padaryti taip, kad lietuviai didžiuotųsi jais ir jų padarytais darbais.

„Visi kaunamės dėl vienas kito ir dėl to paties tikslo. Visi norime, kad tautiečiai mumis didžiuotųsi. Kiekvienam iš mūsų yra garbė ir didžiulis pasididžiavimas atstovauti Lietuvai. Kiekvienas krepšininka, kuris yra pakviestas būti komandos dalimi, tą jaučia. Net nesvarbu, jis žaidžia daugiau ar mažiau. Jis nori atiduoti visas save už nacionalinę komandą“, – užbaigė D. Sabonis.

REKLAMA

Kalbėdamas apie laukiantį pasaulio čempionatą, D. Sabonis sakė, kad tai turėtų būti nuostabus turnyras.

„Esu įsitikinęs, kad tai bus nuostabus turnyras. Žiūrovai norės išvysti geriausius pasaulio krepšininkus. Manau, kad visos šios trys šalys nekantrauja pradėti turnyrą. Krepšinis yra univeraslus žaidimas. Turnyras turi viską, kad būtų sėkmingas“, – teigė krepšininkas.

2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatas bus žaidžiamas trijose šalyse: Indonezijoje, Japonijoje ir Filipinuose. Jis vyks rugpjūčio 25–rugsėjo 10 dienomis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų