Antrame šio sezono „Optibet A lygos“ sostinės derbyje buvo parodyta net 10 geltonų kortelių bei užfiksuotos lygiosios.

Šeimininkų teisėmis žaidę Vilniaus „Riteriai“ pratęsė nepralaimėtų mačų seriją ir dvikovoje su „Žalgiriu“ sužaidė taikiai – 1:1 (0:0)

Prieš pat akistatos pradžią Vilniuje kaip reikiant prisnigo, tad pirmame kėlinyje abi ekipos daug įsimintinų išpuolių nesukūrė ir bandė prisitaikyti prie atšiaurių oro ir aikštės sąlygų.

Po pertraukos žalgiriečiai suaktyvėjo ir pradėjo diktuoti savo sąlygas. Puikų smūgį iš maždaug 17 metrų atliko Ogenyi Onazi – varžovus nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.

Kiek vėliau „Riterius“ išgelbėjo Lukas Paukštė, atrėmęs pavojingą Hugo Videmonto bandymą iš arti. Vis dėlto čempionų spaudimas jau netrukus davė savo vaisių.

Šį kartą po keitimo aikštėje pasirodęs Tomislavas Kišas 73-iąją minutę baudos aikštelėje sulaukė Josipo Tadičiaus perdavimo ir taikliai smūgiavo vienu lietimu. Įdomu tai, kad kroatas abu šio sezono įvarčius pelnė būtent sostinės derbiuose.

Tiesa, po 3 minučių „Riteriai“ atstatė pusiausvyrą: Aleksandras Levšinas surado baudos aikštelėje buvusį Roką Filipavičių – po keitimo pasirodęs saugas taikliai mušė pažeme vienu lietimu.

„Žalgiris“ paskutinėmis minutėmis turėjo gerą šansą išplėšti pergalę, bet J. Tadičiaus smūgį galva atrėmė puikiai artimąjį vartų kampą apsaugojęs L. Paukštė.

„Riteriai“ su 11 taškų lieka 5-oje vietoje, savo ruožtu, žalgiriečių kraityje – 15 taškų ir 4-oji pozicija. Pastarieji per pastarąsias trejas rungtynes iškovojo vos du taškus.