„Nintendo“ konsolių serijos evoliucija

„Nintendo“ – žaidimų bei elektronikos kompanija, kompiuterinių žaidimų industrijoje užsitarnavusi inovacijų lyderės titulą. Universalios „Nintendo“ konsolės yra skirtos įvairioms žaidėjų grupėms, nuo mažųjų iki senjorų, todėl šios kompanijos produkcija sulaukia ypatingo dėmesio. Internetinėje žaidimų parduotuvėje „Eneba“ Lietuvos gyventojai gali pasinaudoti ne tik žema „Nintendo Switch“ kaina, bet taip pat pirkti bei parduoti „Nintendo Wii“, „Wii U“ bei retro „Nintendo“ modelius.

„Nintendo Switch“ ir „Nintendo Switch Lite“

„Nintendo“ kompanijos vėliausiai pasirodę „Switch“ ir „Switch Lite“ nešiojamų konsolių modeliai sudrebino žaidimų industrijos pasaulį pristatydami universaliausią žaidimų įrangą konsolių rinkoje. 2017-ais metais debiutavusi konsolė sulaukė didžiulės sėkmės, o iki šiol jų parduota net 84,59 milijonų modelių visame pasaulyje. „Nintendo Switch“ kaina nublanksta prieš šios konsolės funkcionalumą – ji gali būti naudojama kaip galinga namų žaidimų sistema arba mobili konsolė, kuria galima žaisti bet kurioje vietoje.

REKLAMA

Ieškantys pigesnės alternatyvos gali pasinaudoti patrauklia „Nintendo Switch Lite“ kaina. Šis modelis, pasirodęs kiek vėliau nei jo pirmtakas „Switch“ – 2019 metais – negali būti prijungiamas prie televizoriaus, todėl naudojimas apribojamas ties mobilumu. Dažnas žaidėjas renkasi „Switch Lite“, nes šios nešiojamos konsolės funkcionalumas paprastai yra pakankamas ir puikiai atitinka kainos standartą. Globaliniu mastu šiuo metu parduota per 2 milijonus „Lite“ konsolių.

„Nintendo Wii“ ir „Nintendo Wii U“

„Nintendo Wii“ konsolė, pasirodžiusi 2006-ais metais – daugiausiai pardavimų „Nintendo“ kompanijai pelnęs modelis. Šiandieną skaičiuojama, kad jų parduota apie 101,63 milijonų vienetų. Ši žaidimų konsolė sukurta ne tik mėgautis virtualiomis pramogomis, bet kartu ir praleisti laiką su šeima ar draugais, o jutikliniai pulteliai reikalauja iš žaidėjų fizinio indėlio – aktyvus laisvalaikis su „Nintendo Wii“ yra garantuotas. Ši konsolė yra ypatingai puikus pasirinkimas mažiausiems kompiuterinių žaidimų entuziastams.

2012-ais metais rinkoje debiutavo „Nintendo Wii U“ konsolė. Nors ji ir nesulaukė tokio dėmesio kaip „Nintendo Wii“ ar vėliau išleisti „Switch“ bei „Switch Lite“ modeliai, ši konsolė atliko svarbų vaidmenį „Nintendo“ žaidimų įrangos technologijų vystymo procese. „Wii U“ – tai nešiojamas modelis, kurio veikimo principas primena „Switch“ konsolę. Dėl šios priežasties, norintiems naudotis mobilia žaidimų įranga už itin žemą kainą, „Nintendo Wii U“ yra puiki alternatyva, leidžianti mėgautis ne vienu žaidimu iš plataus „Nintendo“ lobyno.

„Nintendo“ retro konsolės

Daugiamečiai „Nintendo“ konsolių bei žaidimų gerbėjai gali pasinaudoti unikalia galimybe įsigyti ar parduoti seną „Nintendo“ žaidimų įrangą ir kūrinius. „Nintendo DS“ konsolės rinkoje pasirodė 2004-ais metais, tik du metus prieš garsiojo „Wii“ modelio debiutą, o šią modelių seriją tęsė 2011-ais pasirodęs „Nintendo 3DS“ modelis ir kiek vėliau išleistas „Nintendo 3DS XL“, sulaukęs didelio žaidėjų dėmesio. Šios konsolės priklauso nešiojamų modelių tipui, todėl jos yra puiki opcija mėgstantiems mobilumą.

REKLAMA

Nusikeliant į ypatingai nostalgiškus „Nintendo“ ankstyvos produkcijos laikus, negalime neaptarti „NES“ ir „SNES“ konsolių. „NES“ rinkoje pasirodė 1983-ais metais, o „SNES“ – 1990-ais metais. Na, o „Nintendo“ retro konsolių kolekcijoje taip pat puikuojasi ir gerbėjų mėgstamos „Game Boy“, „Game Boy Advance“ ir „Game Boy Color“ konsolės, pasirodžiusios tarp 1989-ųjų ir 2001-ųjų metų. Kodėl šios, pagal šiandienos standartus ganėtinai senos konsolės turėtų būti svarbios? Todėl, kad šie modeliai suteikia unikalią progą mėgautis originalia „Nintendo“ žaidimų kolekcija, sklidina laiko patikrintų bei žaidėjų pamiltų kūrinių.

Proga pasinaudoti puikiomis galimybėmis

Eneba.com svetainėje Lietuvos gyventojai gali parduoti nebenaudojamas žaidimų konsoles, jų priedus bei žaidimus. Talpinamų fizinių prekių katalogas pasižymi plačiu pasirinkimu, aprėpiančiu „Nintendo“, „PlayStation“ ir „Xbox“ prekės ženklus, o dabar katalogą papildė šių gamintojų retro modeliai. Pasinaudokite šia puikia proga parduoti žaidimus, konsoles ir įrangą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų