Nelaimė Tokijuje: neišgyveno raitelio žirgas

Tokijuje vykstančios vasaros olimpinės žaidynės liūdnai baigėsi 23-ejų metų Šveicarijos raiteliui Robinui Godeliui.

Sportininkas kartu su „Jet Set“ žirgu startavo trikovės varžybose. Dailiojo jojimo rungtyje R.Godelis buvo 47-as ir pradėjo antrąją rungtį – 4,4 km lenktynes.

Deja, distancijos viduryje „Jet Set“ patyrė traumą ir nebegalėjo paeiti. Lenktynės buvo sustabdytos ir kiti raiteliai turėjo laukti, kol žirgui bus suteikta pagalba.

„Žirgui buvo suteikta skubi veterinaro pagalba. Vėliau jis buvo nugabentas į veterinarijos ligoninę. Deja, tyrimai parodė, kad žirgui plyšo raiščiai, todėl jo išgydyti buvo neįmanoma. Susitarus su žirgo savininku ir raiteliu, buvo priimtas humaniškiausias sprendimas – žirgas buvo užmigdytas“, – teigė tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) atstovai.

R.Godelis su savo ilgamečiu partneriu jautriai atsisveikino „instagram“ tinkle.

„Plyštančia širdimi turiu pranešti apie atsisveikinimą su „Jet Set“. Likus vos keliems šuoliams iki finišo jam plyšo raiščiai... „Jet Set“ buvo nuostabus žirgas, kuris iki pat traumos demonstravo nuostabius rezultatus. Šį pasaulį jis paliko darydamas tai, ką mėgo labiausiai – šokdamas per kliūtis. Dėkoju visiems už palaikymo žinutes, man jos labai svarbios. Artimiausias keletą dienų tikrai nesinaudosiu socialiniais tinklais. Tikiuosi, kad suprasite mane“, – tikino sportininkas.

„Jet Set“ buvo 14 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų