Meksikos rinktinės žaidėjos savo aprangas išmetė į šiukšliadėžę

Tokijuje vykęs olimpinis moterų softbolo turnyras nesėkmingai baigėsi Meksikos rinktinei. Meksikietės po grupės etapo pateko į mažąjį finalą, bet jame 2:3 pralaimėjo kanadietėms ir liko tuščiomis.

Po turnyro pabaigos meksikietės savo nusivylimą išreiškė išmesdamos olimpines aprangas į šiuškliadėžę. Tai atskleidė šalies boksininkė Brianda Tamara Cruz.

„Ši apranga simbolizuoja ilgus metus pasiaukojimo, ašarų ir pastangų. Visi Meksikos olimpiečiai su didele pagarba vilki šią aprangą. Deja, Meksikos softbolo rinktinės žaidėjos savo aprangas nusprendė išmesti į šiukšliadėžę“, - rašė B.T.Cruz.

„ESPN Mexico“ teigimu, tarp šiukšlių rasta 10 Meksikos olimpinės rinktinės aprangos komplektų. Meksikos softbolo federacijos prezidentas Rolando Guerrero aiškino, kad žaidėjos taip pasielgė dėl bagažui taikomų apribojimų prieš skrydį namo. Rinktinės žaidėjos dėl savo elgesio jau atsiprašė.

Visgi, Meksikos delegacijos vadovas Mario Garcia patikino pradėjęs tyrimą dėl softbolininkių elgesio. Jo teigimu, žaidėjos taip parodė nepagarbą šalies simboliams.

Įdomu tai, kad Meksikos softbolo rinktinėje buvo net 14 JAV gimusių meksikiečių kilmės žaidėjų ir tik 1 Meksikoje gimusi softbolininkė. Kai Meksikos rinktinė olimpiadoje susitiko su amerikietėmis, JAV rinktinės treneris Kenas Eriksenas juokavo, kad prieš rungtynes būtų užtekę sugroti vieną himną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų