NBA vadovas: apie santykius su FIBA, neįmanomą „burbulą“ ir kitą sezoną

NBA generalinis komisaras Adamas Silveris prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį surengė nuotolinę spaudos konferenciją ir jos metu atsakė į rūpimiausius klausimus.

Į Atlantą sugūžėjo didžiausios NBA žvaigždės, besiruošiančios „Visų žvaigždžių“ dienai. Primename, kad Įgūdžių konkurse ir pagrindinėse rungtynėse dalyvaus lietuvis Domantas Sabonis.

Šventė prasidės 01.30 val. Lietuvos laiku naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Visą renginį transliuos „TV3 Sport“ kanalas ir naujos kartos internetinė televizija Go3.lt.

Pateikiame svarbiausias spaudos konferencijos su A. Silveriu ištraukas:

Apie planą pradėti kitą sezoną laiku

Kolkas nėra planų NBA rungtynių žaisti kitose šalyse. Taikomės kitą sezoną pradėti kaip įmanoma arčiau įprastos datos. Viena iš priežasčių tokio sugrūsto tvarkaraščio šiemet – olimpinės žaidynės.

Iš kitos pusės, suprantame, kad žaidėjams reikia poilsio laiko vasaros metu ir negalime labai ankstinti sezono. Visgi lieku optimistu. Jei vakcinavimas ir toliau liks toks efektyvus, tikimės sulaukti pilnų arenų.

Apie atkrintamųjų „burbulą“

Nesvarstome dar kartą grįžti į „burbulą“. Visi suprantame, kad virusas valdo situaciją ir turime prisitaikyti. Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad pirmą kartą per šį laikotarpį jaučiuosi pozityviai – matau sugrįžtančius žmones į arenas, teatrus, kitas kultūros vietas.

Tuo metu, kai prasidės atkrintamosios, reikalai bus dar geresni. Bent jau Jungtinėse Amerikos Valstijose (toliau – JAV) daromas didžiulis progresas šiuo metu.

Apie algų mažinimą žaidėjams

Reikia suprasti, kad klubai yra valdomi privačiai, tačiau lyga irgi patyrė nuostolių (aut. past. klausimą uždavęs žurnalistas paminėjo 40 proc. pajamų praradimą).

Komandų savininkai supranta situaciją ir žino savo įsipareigojimus. Žaidėjai irgi supranta situaciją ir tikiu, kad sutiks susimažinti atlyginimus vardan ilgalaikės sėkmės.

Apie santykius su FIBA

Turime puikų ryšį. Esame partneriai ir tikimės, kad olimpinis krepšinio turnyras įvyks laiku. Taip, žaidėjai patys nuspręs ar jie nori ten dalyvauti. Nekalbu vien apie JAV rinktinės atstovus.

Apie LeBrono kritiką dėl „Visų žvaigždžių“ dienos rengimo

Būtų labai hipokritiška man sakyti jam, kad kritikuotų svarbesnius klausimus, o ne lygos veiksmus. Esame viena didelė šeima, gerbiu LeBroną ir jo nuomonę. Tuo pat metu vertinu jo profesionalumą, gerą pasirodymą „Visų žvaigždžių“ biržoje.

Apie logotipo keitimą

Mūsų ofisuose nėra diskusijos apie tai. Viskas, ką išgirdome, tai Kyrie Irvingo pasisakymą. Taip, laikas gali keisti logotipą.

Tai nebūtų lengva padaryti, bet priminsiu, kad pernai „Visų žvaigždžių“ MVP titulą pervadinome Kobe Bryanto vardu. Jis neabejotinai buvo vienas geriausių lygos žaidėjų. Tai parodo mūsų galimybes, bet šiai dienai nemanau, kad yra geras laikas keisti logotipą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų