Vienas NBA mačas ketvirtadienio vakarą buvo surengtas Paryžiuje, o jame triumfavo Čikagos „Bulls“ (21-24) krepšininkai, kurie 126:108 (31:24, 34:32, 28:23, 33:29) pranoko Detroito „Pistons“ (12-36).

Paryžiuje NBA mačas buvo surengtas antrą sykį istorijoje. Pirmą kartą tai įvyko prieš tris metus. Šįsyk ir vėl rungtynes stebėjo gausybę pasaulio žvaigždžių.

Tarp tokių NBA legendos Magicas Johnsonas, Tony Parkeris, Joakimas Noah ir Benas Wallace'as, Formulės 1 lenktynininkai Charlesas Leclercas, Pierre'as Gasly ir Estebanas Oconas.

Tribūnose buvo galima išvysti buvusį futbolininką Gerardą Pique bei Prancūzijos supertalentą Victorą Wembanyamą.

„Bulls“ mače visada buvo priekyje. Ir nors varžovai išliko netoli, bet perimti žaidimo kontrolės nepavyko. Galiausiai „Bulls“ atitrūko ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir laimėjo.

Nugalėtojams  Zachas Lavine'as per 35 minutes pelnė 30 taškų (8/14 dvit., 2/6 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jam puikiai talkino DeMaras DeRozanas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo surinki 26 taškai (9/17 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai.

Pralaimėtojų komandoje išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius, kuris per 35 minutes įmetė 25 taškus (6/11 dvit., 3/9 trit., 4/6 baud.).

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 25 (5 atk. kam.), Hamidou Diallo 17, Jadenas Ivey ir Saddiqas Bey (9 atk. kam.) po 16, Jalenas Durenas 11.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 30 DeMaras DeRozanas 26 (9 atk. kam.), Nikola Vucevičius 16 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Ayo Dosunmu 13, Derrickas Jonesas 12.