Eurolygoje pergalę pasiekė Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (15/9) ekipa, kuri namuose 87:75 (28:21, 22:19, 17:23, 20:12) nugalėjo Vilerbano ASVEL (8/16) krepšininkus.

D. Motiejūno komanda jau pirmajame ketvirtyje turėjo dviženklį pranašumą (23:13). Antrajame kėlinyje šeimininkai laikė pranašumą, o į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 10 taškų pranašumą (50:40).

Trečiojo ketvirčio pabaigoje svečiai iš Vilerbano atsitiesė. 6 taškai be atsako leido sumažinti deficitą iki 4 (67:63).

Vis dėlto, sėkminga lemiamo kėlinio pradžioje leido Monako klubui susigrąžinti dviženklį pranašumą (75:64). Po šio momento svečiams atkurti intrigos jau nepavyko ir teko patirti nesėkmę – 87:75.

D. Motiejūnas žaidė 19 minučių, per kurias pasižymėjo 12 taškų (3/6 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, kartą pats prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

„AS Monaco“: Jordanas Loydas 19 (4/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Donatas Motiejūnas ir Alpha Diallo (5 rez. perd.) po 12, Donta Hallas ir Mike‘as Jamesas (6 rez. perd.) po 10, Elie Okobo ir Jaronas Blossomgame‘as po 7.

ASVEL: Retinas Obasohanas 11 (5/6 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), Amine Noua (7 atk. kam.) ir Alexas Tyusas po 10, Antoine‘as Diot 9, Dee Bostas 8 (8 rez. perd.)