Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė sėkmingai tęsia keturių komandų „Winter Cup“ turnyrą vykstantį Lenkijoje.

Antrose turnyro rungtynėse lietuviams nebuvo lengva, bet kelis kartus dvikovoje atsilikę lietuviai prieš vengrus iškovojo pergalę po pratęsimo 5:4. Priminsime, jog vakar Lietuvos rinktinė 4:1 nugalėjo šeimininkę Lenkiją.

Rungtynes aktyviau pradėjo vengrai, kurie pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Ritulį į vartus siuntė Mate Matyasas (03:19, rez. perd. Danielis Zimanyi).

Rezultatą lietuviams pavyko išlyginti daugumoje. Į pavojingą zoną įsiveržęs Pijus Pranskevičius metimu atbula ranka pasiuntė ritulį vartininkui tarp kojų (7:53, rez. perd. Dovydas Jukna). Po pelnyto įvarčio lietuviai dar kelis kartus buvo arti tikslo, bet su jų bandymais susitvarkė varžovų vartininkas.

Prasidėjus antrajam kėliniui vengrai dar kartą pasiuntė ritulį į lietuvių vartus ir susigrąžino sau pranašumą. Pasižymėjo daugumoje komandos draugo metimo skriejimo kryptį pataisęs Felixas Palla (21:47, rez. perd. Mate Mesteris, Levante Molnaras Botondas) .

Lygų rezultatą dar kartą rungtynėse atstatė Dovydas Jukna. Du varžovus suklaidinęs puolėjas pats sau susikūrė progą metimui ir ja pasinaudojo pasiųsdamas ritulį į vartus (26:59, rez. perd. Mykolas Škadauskas). Visgi, ilgai išlaikyti lygybės lietuviams ir vėl nepavyko, kai Aleksandaras Antonijevičius tiksliai iššovė į artimąjį vartų kampą (30:10, rez. perd. Barnabasas Sari).

Po praleisto įvarčio Lietuvos rinktinės treneris Mario Durocher paprašė pertraukėlės, o iškart po jos savo atakoje lietuviai buvo labai arti įvarčio. Visgi, ritulys pataikė į vartų virpstą. Net ir po šio epizodo lietuviai ir toliau spaudė savo varžovus, kol galiausiai po Mykolo Škadausko metimo varžovų vartininkas nesugebėjo sulaikyti ritulio ir jam dar nespėjus nusileisti ant ledo šia proga pasinaudojo vienu lietimu ritulį į vartus pasiuntęs D. Jukna (32:17, rez. perd. M. Škadauskas).

Visiškai perimti iniciatyvos neleido Kajaus Zeynalovo pašalinimas iš aikštės. Gynėjas ne tik pats buvo priverstas užbaigti rungtynes dar antrajame kėlinyje, bet ir suteikė progą vengrams penkias minutes žaisti daugumoje. Vos po 23 sekundžių vengrai pelnė savo ketvirtąjį įvartį po Levante Molnaro Botondo  metimo (34:09, rez. perd. Xaveras Palla).

Per likusį vengrų daugumos laiką lietuviams pavyko išvengti didesnių problemų ir prieš trečiąjį kėlinį komandas skyrė vienas įvartis.

Trečiajame kėlinyje lietuviai visiškai perėmė rungtynių kontrolę ir nors varžovų vartininkas ilgai sugebėjo neutralizuoti visą pavojų, galiausiai Klimentijus Oleinikas atliko tokį galingą ir tikslų metimą į viršutinį vartų kampą, kurį sulaikyti ir jam nebebuvo jokių šansų (45:13, rez. perd. Kirillas Evstigneevas)

Kiek vėliau aktyviai žaidė abi komandos, sukurdamos ne vieną progą prie oponentų vartų. Visgi, nepriekaištingai žaidė vartininkai ir per pagrindinį rungtynių laiką daugiau įvarčių pelnyta nebebuvo.

Pratęsime Lietuvos rinktinė labai greit užbaigė šias rungtynes. Danielius Čečekovas įsiveržė į oponentų aikštės pusę ir tiksliu metimu į tolimąjį vartų kampą išplėšė lietuviams pergalę (60:24, rez. perd. Daniilas Kovalenko, Mykolas Kubilius).

Rytoj Lietuvos rinktinė užbaigs turnyrą 12:00 val. rungtynėmis su Estija. Pergalė užtikrintų lietuviams „Winter Cup“ turnyro nugalėtojų titulą.