Milano „Inter“ pirmąja „Serie A“ pozicija džiaugėsi parą. Sekmadienį į viršūnę sugrįžo „Napoli“, svečiuose 1:0 (0:0) parklupdęs Udinės „Udinese“ futbolininkus.

33-ąją minutę Jorginho pasinaudojo šeštadienio Cristiano Ronaldo pamoka – nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie vartininko Simone Scuffeto atmušto kamuolio.

Triuškinamą pergalę iškovojo Turino „Juventus“, savo aikštėje 3:0 (0:0) nugalėjęs „Crotone“.

Visi įvarčiai krito per 19 antrojo kėlinio minučių. 52-ąją tikslus buvo Mario Mandžukičius, 60-ąją – Mattia De Sciglio, 71-ąją – Medhi Benatia.

„Napoli“ (38 taškai) grįžo į turnyro lentelės viršūnę. „Inter“ (36 tšk.) – antras, „Juventus“ (34 tšk.) – trečias.