mattia de sciglio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mattia de sciglio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mattia de sciglio“.

Čempionų lygos savaitė: kurios komandos ketvirtfinalių duris pravers pirmosios?

Antradienį „Anfield“ ir „Parc des Princes“ stadionuose paaiškės pirmieji šio sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyviai. Prie jų trečiadienį prisijungs dar dvi futbolo komandos. Kurios ekipos duris į kitą etapą pravers pirmosios? „Liverpool“ – „Porto“ Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse dvi komandos iškovojo pergales didžiausiais rezultatais – 5:0. Viena jų buvo „Liverpool“. Ji, skirtingai nei Miuncheno „Bayern“, tokį laimėjimą užfiksavo svečiuose.
2018-03-06

„Napoli“ grįžo į pirmąją poziciją, laimėjo ir „Juventus“

Milano „Inter“ pirmąja „Serie A“ pozicija džiaugėsi parą. Sekmadienį į viršūnę sugrįžo „Napoli“, svečiuose 1:0 (0:0) parklupdęs Udinės „Udinese“ futbolininkus. 33-ąją minutę Jorginho pasinaudojo šeštadienio Cristiano Ronaldo pamoka – nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie vartininko Simone Scuffeto atmušto kamuolio. Triuškinamą pergalę iškovojo Turino „Juventus“, savo aikštėje 3:0 (0:0) nugalėjęs „Crotone“. Visi įvarčiai krito per 19 antrojo kėlinio minučių.