23
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (Nuotr: Patricija Adamovič)

Įnirtinga ir nenuspėjama kova antradienį Vilniaus „Twinsbet“ arenoje startavo dar vienas „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio mačas. Pirmojoje serijos iki dviejų pergalių dvikovoje Vilniaus „Wolves Twinsbet“ 91:84 (31:22, 14:20, 19:21, 27:18) įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

23

Tai pirmoji Vilniaus „Wolves Twinsbet“ pergalė atkrintamosiose šio klubo istorijoje. Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės vyks trečiadienį Klaipėdoje.

Šias rungtynes stebėjo Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis, kuriam kompaniją palaikė broliai Lavrinovičiai. Artėjant vasarai rinktinės strategui reikės apsispręsti ir dėl rinktinės įžaidėjų, o šiose rungtynėse jis galėjo išvysti keletą pretendentų į ją – praėjusią vasarą joje žaidusį Vaidą Kariniauską, Europos čempionate buvusį Kristupą Žemaitį ir šiemet LKL kovose spindintį Igną Sargiūną. Galimai todėl šios rungtynės rinktinės strategą domino labiau nei „Ryto“ ir „Cbet“ akistata, kuri vyko netoliese esančioje „Jeep“ arenoje.

„Neptūnas“ strigo atakuodamas iš toli

Susitikimą šiek tiek geriau pradėjo Vilniaus klubas, kurio gretose spindėjo G.Brooksas 7:4. G. Brooksas vos per 5 minutes jau buvo surinkęs 12 taškų, tačiau bandydamas atlikti dėjimą nesėkmingai nusileido ant parketo ir nebegalėjo tęsti susitikimo.

Po pirmojo kėlinio „Wolves Twinsbet“ pirmavo 31:22, o skirtumas netrukus tapo dviženklis – 35:22.

Vėliau klaipėdiečiams pavyko išnaudoti Ąžuolo Tubelio jėgą po krepšiu, o po Timo Lambrechto dvitaškio kurį laiką šie netgi pirmavo. Visgi paskutines antrojo ketvirčio minutes geriau sužaidė aikštės šeimininkai. Dėjimą atliko Eigirdas Žukauskas, o dar kitoje atakoje baudas provokavo Rasheedas Sulaimonas 45:42.

Pirmoje mačo dalyje vilniečiai pataikė 5 tritaškius, tuo tarpu Klaipėdos ekipai krepšys buvo tarsi užrištas ir ji realizavo vos 1 tritaškį iš 13 bandymų.

Antra rungtynių pusė

Paskutines dvi trečiojo ketvirčio minutes geriau sužaidė Georgios Vovoro auklėtiniai. Po Rasheedo Sulaimono tritaškio vilniečiai pirmavo 62:59, tačiau tada sekė Timo Lambrechto dvitaškis ir du taiklūs Igno Sargiūno baudos metimai 63:64.

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir nė viena komanda niekaip nesugebėjo atitrūkti. Lengviau kvėpuoti aikštės šeimininkai pradėjo po dviejų Kristupo Žemaičio tritaškių 74:71, o vėliau tolimą metimą pridėjo ir Tre'Shawnas Thurmanas 77:71.

Vėliau tritaškių fiestą pratęsė Eigirdas Žukauskas, tačiau tolimuais metimais atsakė ir uostamiesčio ekipa. Iš toli pasižymėjo Ignas Sargiūnas ir Deividas Gailius 80:79.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei svečiai atsilikinėjo 84:81, o pergalę įtvirtino geri R. Sulaimono ir Regimanto Minioto epizodai.

„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 17, Eigirdas Žukauskas 16, Garrisonas Brooksas 14, Jeffery Tayloras 10 (7 atk. kam., 1/8 trit.), Christianas Mekowulu 8.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18 (4/8 trit.), Ąžuolas Tubelis 15 (10 atk. kam.), Martynas Pacevičius 12, Ignas Sargiūnas 11 (1/9 trit.), Thomasas Rutherfordas 9.