Dviejų nesėkmių atkarpą Eurolygoje nutraukė Pirėjo „Olympiakos“ (7/4) krepšininkai. Graikijos klubas namuose 90:73 (35:8, 16:18, 20:19, 19:28) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ (7/4) komandą.

Aikštės šeimininkai tiesiog įspūdingai pradėjo susitikimą. Pastarieji per pirmą kėlinį surinko net 35 taškus, o varžovams leido įmesti vos 8 ir jau per pirmąsias 10 minučių susikrovė milžinišką 27 taškų pranašumą (35:8).

Tai ir tapo kertiniu rungtynių momentu. Nors vėliau svečiai iš Izraelio ir mėgino vytis oponentus, tačiau jų pastangos buvo bergždžios.

Didžiulę persvarą per pirmą kėlinį susikrovę graikai per daug neleido varžovams priartėti ir šventė daugiau nei užtikrintą pergalę – 90:73.

„Olympiacks“: Kostas Sloukas 18 (2/2 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud., 9 išpr. praž., 29 n. b.), Tyleris Dorsey 17, Sasha Vezenkovas 15 (6 rez. perd.), Shaquille‘as McKissicas 14, Moustapha Fallas 12 (11 atk. kam., 5 rez. perd., 27 n. b.).

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 14 (2/8 dvit., 2/9 trit., 4/4 baud., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Romanas Sorkinas 10 (8 atk. kam.), Johnas Dibartolomeo ir Ante Žižičius po 9, Jake‘as Cohenas 8.