Berlyno ALBA (3/8) komanda iššvaistė solidų pranašumą ir galiausiai krito Rusijoje. Pergalę po sunkios kovos namie pasiekė Kazanės UNIKS (6/5) klubas, laimėjęs 85:71 (13:26, 27:22, 19:12, 26:11).

Berlyno komanda pirmoje rungtynių dalyje primetė savo taisykles. Po poros Jaleeno Smitho tritaškių ir dviejų baudų ALBA pirmavo 34:19, maža to, dar pataikė ir Benas Lammersas. Mario Hezonja siekė gelbėti UNIKS ekipą (24:39), Lorenzo Brownas skirtumą mažino iki vienaženklio, o po Viačeslavo Zaicevo baudų komandas skyrė tik 7 taškai – 32:39.

Kazanės ekipa spurtu 12:0 pradėjo trečią ketvirtį ir taip persvėrė rezultatą – 52:48. Dabar iniciatyva, rodėsi, buvo jau UNIKS rankose (57:52), nors paskutiniame ketvirtyje prasidėjo labai lygi kova.

Likus 6 minutėms ALBA turėjo minimalią persvarą (66:65), bet Lorenzo Browno metimas su pražanga vėl leido pirmauti UNIKS klubui – 70:66. Galiausiai šeimininkai didino persvarą (77:69) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.

Kazanės ekipoje debiutavęs Janis Timma per 8 minutes pelnė tritaškį, perėmė kamuolį, vieną prarado, kartą prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

UNIKS: Mario Hezonja 22 (7/8 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 28 n.b.), Lorenzo Brownas 21 (9 rez. perd., 31 n.b.), Tonye Jekiri 11, Isaiah Canaanas 10, Johnas Brownas 9.

ALBA: Jaleenas Smithas ir Christas Koumadje (12 atk. kam., 21 n.b.) – po 12, Luke’as Sikma 11 (7 atk. kam.), Oscaras Da Silva 8 (5 atk. kam.)