Argentinietis Lionelis Messi ir toliau sėkmingai rungtyniauja Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) čempionate.

Majamio „Inter“ klubo lyderis pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą Sergio Busquetsui, o jų atstovaujama „Inter“ 3:1 nugalėjo „Nashville SC“ komandą.

L. Messi per devynerias šio sezono rungtynes visuose čempionatuose yra pelnęs 9 įvarčius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. Jis yra pirmasis žaidėjas nuo 2016 m., kuriam pavyko įmušti bent po įvartį pirmose savo šešiose MLS čempionato rungtynėse.

L. Messi šiose rungtynėse pirmą įvartį įmušė 11-ą minutę bei išlygino rezultatą, o 81-ą minutę užtvirtino „Inter“ komandos pergalę realizuodamas 11 metrų baudinį.

Nepaisant sėkmingo rezultato, „Inter“ turėjo ir prastų žinių: pirmojo kėlinio pabaigoje dėl traumos iš aikštės buvo išneštas pagrindinis saugas Diego Gomezas.

Po šios pergalės „Inter“ išliko MLS čempionato Rytų konferencijos viršūnėje.