Po pergalės atsinaujino „Formulės-1“ varžybos. Šeštadienį Belgijos etapo kvalifikaciją laimėjo Lewisas Hamiltonas. Tai buvo 68-oji brito „pole“ pozicija. Sportininkas pagal šį skaičių pavijo rekordininką – legendinį vokietį Michaelį Schumacherį.

L. Hamiltonas Belgijos trasą įveikė per minutę 42,553 sekundės. „Mercedes“ pilotas 0,242 sekundės aplenkė „Ferrari“ lyderį Sebastianą Vettelį.

Trečias liko kitas „Mercedes“ lenktynininkas Valtteri Bottas (+0,541 sekundės), ketvirtas – Kimi Raikkonenas (+0,717 sek.).

Trečiąją starto juostą sudarys „Red Bull“ atstovai – Maxas Verstappenas (+0,827 sek.) ir Danielis Ricciardo (+1,310).