danielis ricciardo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis ricciardo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis ricciardo“.

Ricciardo grįžta prie „Formulės 1“ bolido vairo – pilotuos „AlphaTauri“

„AlphaTauri“ komandos kantrybė baigėsi – antradienį buvo oficialiai pranešta, kad ekipa atleido lūkesčių nepateisinusį olandą Nycką de Vriesą, o į jo vietą pasikvietė patyrusį pilotą Danielį Ricciardo. „Labai džiaugiuosi, jog vėl galiu grįžti į trasą kaip „Red Bull“ šeimos narys!“, – sakė D.Ricciardo. Australas 2014-2018 m. atstovavo „Red Bull“ komandai, o dar anksčiau – 2012-2013 m. – priklausė „AlphaTauri“ pirmtakei „Toro Rosso“ ekipai. Ji yra žinoma kaip dukterinė „Red Bull“ komanda.
2023-07-11

Oficialu:„McLaren“ vadovai inicijavo permainas sudėtyje, Ricciardo po šio sezono paliks komandą

Ilgai sklandę gandai pasitvirtino – 33-ejų australas Danielis Ricciardo po šio sezono paliks „Formulėje 1“ lenktyniaujančią „McLaren“ komandą. „McLaren“ pranešė, kad buvo nuspręsta atsisveikinti bendru sutarimu, nors tai veikiausiai nėra tiesa, mat D. Ricciardo pažymėjo, kad būtent komandos vadovai inicijavo permainas sudėtyje. Apie tai, kad D.Ricciardo paliks „McLaren“, imta kalbėti po nuviliančių australo rezultatų.
2022-08-25

Silverstone – herojiškos Sebastiano Vettelio lenktynės

„Formulės-1“ Silverstono trasoje triumfavo herojišką pasirodymą surengęs vokietis Sebastianas Vettelis su „Ferrari“. 31-erių lenktynininkas galingai startavo ir ilgą laiką pirmavo. „Ferrari“ lyderio kortas sumaišė du kartus per trumpą laiką trasoje pasirodęs saugos automobilis. Iš pradžių jis išvažiavo po Marcuso Ericssono avarijos, o vėliau – susidūrus Carloso Sainzo ir Romaino Grosjeano bolidams. Situacija trasoje pasinaudojo į pirmąją vietą šoktelėjęs Valtteri Bottas.
2018-07-08

Silverstone iš pirmosios pozicijos startuos Lewisas Hamiltonas

Sekmadienio „Formulės-1“ lenktynes Silverstone iš pirmosios pozicijos pradės titulą ginantis Lewisas Hamiltonas. „Mercedes“ vairuojantis britas paskutinį kvalifikacijos ratą įveikė per minutę, 25,892 sekundės, atimdamas „pole“ poziciją iš iki paskutinių sekundžių pirmavusio sezono lyderio Sebastiano Vettelio. „Ferrari“ vokietis užfiksavo minutę, 25,936 sekundės. Antrąją starto juostą taip pat sudarys „Ferrari“ ir „Mercedes“ lenktynininkai.
2018-07-07

Monake – iš pirmosios vietos startavusio Danielio Ricciardo triumfas

„Formulės-1“ Monako etapą laimėjo iš pirmosios vietos startavęs „Red Bull“ australas Danielis Ricciardo. 28-erių lenktynininkas sėkmingai pradėjo lenktynes ir ėmė tolti nuo varžovų. Vis dėlto vėliau D. Ricciardo pradėjo skųstis variklio galios stoka. Komanda pilotą informavo, kad gedimo pašalinti nepavyks. Sebastianas Vettelis ėmė sparčiai artėti, bet D. Ricciardo apgynė lyderio poziciją ir laimėjo. Australas 78 ratus įveikė per valandą, 42 minutes bei 54,807 sekundės.
2018-05-27

„Red Bull“ pilotas laimėjo kvalifikaciją, jo komandos draugas dėl avarijos nestartavo

„Formulės 1“ Monako etapo kvalifikacija kardinaliai skirtingai susiklostė „Red Bull“ komandai. Danielis Ricciardo buvo greičiausias, o Maxas Verstappenas sudaužė bolidą ir nestartavo. Trečiojoje kvalifikacijos dalyje D. Ricciardo ratą įveikė greičiausiai – per minutę, 10,810 sekundės. Sekmadienį iš pirmosios juostos startuos ir Sebastianas Vettelis (minutė, 11,039 sekundės). Antrosios – Lewisas Hamiltonas (min., 11,232 sek.) bei Kimi Raikkonenas (min., 11,266 sek.
2018-05-26

„Red Bull“ judesys: DJ‘ėjus garaže ir alkoholis iš sportbačio

Formulės-1 Kinijos Didžiojo prizo laimėtoju kiek netikėtai tapo „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo. Iš šeštos vietos lenktynes pradėjęs australas kartu su komanda sumaniai išnaudojo sagos automobilio fazę. Tiek jis, tiek ir kitas „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas, skirtingai nei lenktynių lyderiai, atliko papildomą sustojimą techninio aptarnavimo zonoje ir pasikeitė padangas.
2018-04-16

Kinijoje triumfavo įspūdingus lenkimus demonstravęs australas

Danielis Ricciardo prieš startą sukamaisiais judesiais mankštino pečius, o atsisukęs į kamerą nusišypsojo. Po poros valandų 28-erių australas nestvėrė savo kailyje – jis po puikių lenktynių iškovojo įspūdingą pergalę „Formulės-1“ Kinijos etape. D. Ricciardo startavo iš šeštosios pozicijos, bet trasą įveikė greičiausiai – per valandą, 35 minutes, 36,380 sekundės. Australui lenktynių viduryje leido priartėti „Toro Rosso“ pilotų konfliktas.
2018-04-15

Pirmosiose sezono lenktynėse – Sebo triumfas

Pirmąjį „Formulės-1“ sezono savaitgalį dominavo „Ferrari“. Du šios komandos pilotai lipo ant podiumo, o nugalėjo Sebastianas Vettelis. 30-metis vokietis 58 ratus įveikė per valandą, 29 minutes, 33,283 sekundės. S. Vettelis, įpusėjus lenktynėms, aplenkė kvalifikacijos nugalėtoją Lewisą Hamiltoną. Tai įvyko tuomet, kai pavojingoje vietoje sustojo sugedęs Romaino Grosjeano bolidas. Iš pradžių pranešta apie virtualų saugos automobilį, o vėliau pasirodė ir realus.
2018-03-25

Paskutiniąsias lenktynes iš pirmosios vietos pradės čempionų komandos suomis

Baigėsi paskutiniojo šio „Formulės-1“ sezono kvalifikacija. Abu Dabyje triumfavo čempionų titulą užsitikrinusio „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. 28-erių suomis greičiausią ratą įveikė per minutę 36,231 sekundės. V. Bottas aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną (1 minutė 36,403 sekundės) ir „Ferrari“ lyderį Sebastianą Vettelį (1 min. 36,777 sek.). Toliau rikiavosi Danielis Ricciardo, Kimi Raikkonenas, Maxas Verstappenas, Nico Hulkenbergas, Sergio Perezas, Estebanas Oconas, Felipe Massa.